اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تصاویر مفهومی بسیار زیبای کیا سراتو نسل جدید 2019 منتشر شد

0 1,937

کیا سراتو از خودرو های بسیار خوب کوچک بازار جهان محسوب می شود که در سال 2018 نسل چهارم آن قرار است در نمایشگاه بین المللی خودرو دیترویت معرفی شود. حال چند روز مانده به این نمایشگاه تصاویر مفهومی این مدل به بیرون درز کرده است که زیبایی وصف ناپذیر آن را به نمایش می گذارد. در ادامه با ما مراه باشید تا به بررسی بیشتر این مدل بپردازیم.

کیا موتورز به صورت رسمی اعلام کرده است که خودرو کیا سراتو جدید در نمایشگاه آمریکای شمالی NAIAS به نمایش گذاشته خواهد شد. این خودرو البته در بازار های آمریکا با نام کیا فورته شناخته می شود و طراحی آن بسیار شبیه به خودرو قدرتمند کیا استینگر است تا بتواند بازار بیشتری را برای خود به دست آورد. در رندر های منتشر شده البته اغراق در طراحی را می توان به وضوح مشاهده کرد ولی باز هم اطلاعات جالبی از طراحی این خودرو به دست می آید.

کیا از طراحی خودرو بسیار خوب خود با نام Stinger برای کیا سراتو نسل چهارم بهره برده است اما این طراحی را با طراحی مدرن سال 2018 هماهنگ کرده تا بتواند خودرویی مدرن و پخته تر از سدان های سایز کوچک یا کامپکت را عرضه کند. قسمت عقبی خودرو تغییراتی را شاهد بوده است که از جمله آن می توان به چراغ های راهنما و دنده عقب در سپر اشاره کرد همچنین قسمت پشتی کمی عظلانی تر و عریض تر طراحی شده تا خودرو را پر ابهت تر نشان دهد.

در بخش جلویی کیا سراتو جدید نسبت به نسل قبلی تغییرات انقلابی را شاهد بوده است که نتیجه طراحی جدید کیا یا به قول خود شرکت رویکرد جدید است. کاپوت این خودرو با برامدگی که برای آن در نظر گرفته شده است زیبا تر شده و جلوپنجره زبان طراحی جدیدی دارد و دیگر مثل نسل سوم به چراغ ها نچسبیده است. چراغ ها هم دچار دگرگونی شده اند تا خود را با طراحی جدید هماهنگ کنند. چراغ های بزرگ دی تایم به خودرو ظاهری خشمگین تر را می دهد. و در نهایت ورودی های هوا هم اندازه بزرگتری دارند.

خوب حال وقت آن رسیده که به داخل کابین سر نشینان برویم و تغییرات این قسمت را هم مشاهده کنیم. در نگاه اول متوجه خواهیم شده که داشبورد این خودرو دارای طراحی ساده است و سعی شده طراحی مدر را با کلاسیک ترکیب کند. این داشبورد فضای آزاد برای سرنشینان را بیشتر می کند و با دریچه های توربین شکل چپ و راست زیبایی خود را دو چندان کرده است. مانیتور خودرو هم در قسمت بالای ورودی های هوای وسطی قرار  دارد که طراحی سه گوشی برای آن در نظر گرفته شده است تا فضای کمتری را اشغال کنند

تا اینجا همه چیز را درباره طراحی خودرو کیا سراتو 2019 فهمیدیم. اما مشخصات فنی این خودرو و آپشن های در نظر گرفته هنوز مشخص نشده است این خودرو تا چند روز دیگر در مورخه 25 دی ماه 96 به صورت رسمی از سوی کیا معرفی خواهد شد و بعد از آن در نمایشگاه خودرو آمریکای شمالی دیترویت 2018 به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ 24 دی ماه 96 تا 8 بهمن فعالیت خواهد کرد و برترین خودرو سازان جهان جدیدترین مدل های ود را در این نمایشگاه معرفی خواهند کرد. تا چند روز آینده با تک فاکس همراه باشید تا معرفی رسمی این خودرو را به همراه بررسی اولیه آن در اختیار شما قرار دهیم.