اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

خودرو لوکس بی ام و سری 8 BMW Series در تصویر واضح دیده شد

0 1,515

امروز در فضای وب تصاویری از خودرو اشرافی و لوکس بی ام و سری 8 منتشر شده است که مثل اینکه در یک نمایشگاه در حال رونمایی است و توسط یکی از بینندگان عکس هایی تقریبا با کیفیت گرفته شده است.که در ادامه مطلب می توانید آن را ببینید و ما هم توضیحاتی را خدمت کاربران خواهیم داد.

بی ام و تصمیم گرفته نسل جدید خودرو های لوکس خود را با نام سری 8 دچار تغییرات ظاهری بسیاری کند. البته زبان راحی و اصالت محصولات بی ام و در این خودرو هم رعایت شده و با اولین نگاه تماشا کر می تواند بفهمد با یک خودرو از برند بی ام و طرف است. با این حال سری 8 این خودرو در نمای جلویی درای یک جلو پنجره مخصوص این برند آلمانی با شکل ذوزنقه است و گوشه های تیز به همراه چراغ های باریک و کشیده ظاهر خودرو را خشمگین نشان می دهد. در قسمت جلویی سعی شده تمام المان ها با زوایای تند ساخته شود تا طراحی مدرن در آنها نمایان باشد.

بی ام و در طراحی خود سعی کرده تا جای امکان طراحی را به گونه ای انجام دهد که خودرو ظاهری مغرور داشته باشد. تغییرات در بخش پشتی گسترده تر است و چراغ های کشیده شده که با خم ملایمی به لوگوی بی ام و نزدیک می شوند ظاهر قسمت پشتی را شیک کرده است. پسر عقب هم با خطوط تیز و همچنین دو خروجی هوا برای ایرودینامیک کردن بیشتر خودرو و همچنین شب نما های متفاوت بخش پشتی را تکمیل تر کرده است.

مشخصات فنی بی ام و سری 8 جدید

بی ام و سری 8 در دو نسخه تولید خواهد شد. یک نسخه پایه که از موتور 8 سیلندر V شکل یا خورجینی بهره خواهد برد که دارای ظرفیت 4.4 لیتر خواهد بود. و نسخه قدرتمند تر این خودرو با یک موتور 12 سیلند باز هم از نوع V شکل که دارای ظرفیت بسیار زیاد 6.6 لیتر است و توان خیره کننده ای را تولید خواهد کرد. نظر شما درباره بی ام و سری 8 چیست؟ آیا آن را دوست داشتید؟