اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است!

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز های مردمی در دنیای مجازی با ادغام شدن زندگی روزمره با دنیای فناوری، کمتر پیش می آید که کسب و کاری بدون استراتژی در تبلیغات اینترنتی، وجود خود را در دنیای مجازی پایبند سازد. از این رو جدای از اینکه هر کسب و کار نیاز به یک وب سایت برای اثبات هویت خود در دنیای مجازی دارد، تبلیغات بنری، یکی از مهم ترین استراتژی های موجود در فضای مجازی می باشد.

خوشبختانه در تِک فاکس این امر بصورت حرفه ای با ابزار های فوق پیشرفته برای تبلیغات هدفمند، در اولیت کار متخصصان تیم بازاریابی در تِک فاکس قرار گرفته است. وبسایت تِک فاکس با ارایه کارا ترین ابزار های موجود جهت تبلیغات اینترنتی، این امکان را برای کسب و کار شما ایجاد می کند تا تبلیغات خود را در مکان، زمان و جایگاه صحیح نمایش دهید.

آمار بازدید در سال ۱۳۹۶

  • بازدید یکتا
  • بازدید صفحات

مزایای تبلیغات در تِک فاکس

تیم تِک فاکس با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین متد های تبلیغاتی هدفمند و ابزار های پیشرفته همچون لینک سازی، سئو و ایمیل مارکتینگ توانسته است تعداد مخاطبین خود را تقریبا از صفر به ماهانه بالای ۱۰ هزار نفر برساند. تعداد مخاطبین تِک فاکس روزانه رو به افزایش می باشد.

تبلیغات شما در کنار محتوای ارزشمند ما، از طریق ابزار های بهینه سازی نمایش تبلیغات می تواند بهترین بازدهی را برای کسب و کار شما داشته باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.
error: اخطار: محتوای وب سایت تک فاکس دارای کپی رایت می باشد و کپی از مطالب این وب سایت پیگرد قانونی دارد.