اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

اطلاعاتی از دو گوشی نوکیا 4 و نوکیا 7 پلاس منتشر شد

0 432

نوکیا وارد گود رقابت با بزرگانی همچون سامسونگ اپل و هواوی شده است و برای سال 2018 بجز گوشی پرچمدار نوکیا 9 گوشی های میان رده دیگری هم در آستین دارد که نام آنها نوکیا 4 و نوکیا 7 پلاس خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر برای شما حرف بزنیم.

نوکیا 4 و نوکیا 7 پلاس

امروز اطلاعاتی از دو گوشی جدید نوکیا منتشر شد که دو گوش های نوکیا 4 و نوکیا 4 پلاس از طریق نرم افزار دوربین این شرکت دیده شده اند. این درز اطلاعات توسط نرم افزار دوربین هم راهی جدید برای اطلاع از گوشی های جدید شرکت ها محسوب می شود و قبلا هم گوشی پرچمدار نوکیا 9 در همین برنامه مشخصات آن با قابلیت عکاسی تله و فوق عریض منتشر شده بود.

همانطور که در اطلاعات دوربین نوکیا نسخه 8.0120.20 می بینیم برای گوشی های جدید نوکیا اندروید 8 اوریو در نظر گرفته شده است در این لیست همچنین گوشی های معرفی نشده دیگری از نوکیا مانند نوکیا 1 و نوکیا 9 دیده می شوند که احتمالا باز هم در سال 2018 معرفی خواهند شد. چیزی به رویداد MWC 2018 نمانده و نوکیا هم قطعا خود را برای این نمایشگاه آماده کرده است.

تاریخ ساخت و ویرایش فایل ها نیز موردی است که می توان به آن ها دقت کرد. در این تصویر سال 2016 نمایش داده می شود  در حالی که ما امروز در آغاز سال 2018 میلادی هستیم.

تصویر بالا نیز می بینید قابلیت هایی از این نرم افزار که هنوز برای دوربین تکی نوکیا 5 مفید نیست، دیده می شود. از جمله آن ها می توان به حالت زوم، عکاسی حرفه ای (Pro) و سرعت شاتر قابل تنظیم اشاره کرد.