اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

عرضه بازی Assassin’s Creed Rogue برای Xbox و PS4 نهایی شد

0 1,217

بازی Assassin’s Creed Rogue

کنسول بازی پلی استیشن و ایکس باکس وان از بهترین دستگاه های بازی جهان هستند که بازی های بسیار زیادی هر ساله برای آنها عرضه می شود. اما یکی از بهترین بازی که همه گیمر ها انتظار آن را در این دو کنسول بازی دارند بازی فرقه شیاطین سرکش Assassin’s Creed Rogue است که امروز از سوی کمپانی بازی سازی بزرگ یوبی سافت عرضه این بازی برای کنسول های PS4 و Xbox One را تایید کرد.

این بازی آخرین نسخه منتشر شده از سری Assassin’s Creed است که قبلا برای نسل قبلی یعنی پلی استیشن 3 و همچنین ایکس باکس 360 عرضه شده بود و حال عرضه آن برای نسل هشتم کنسول های بازی تایید شده است تا دارندگان این کنسول ها هم با ین خیر خوشحال شوند.

بازی Assassin’s Creed Rogue در سال 2014 برای ps3 و Xbox 360 منتشر شده بود و در همان سال ما شاهد عرضه Unity برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان بودیم ولی خیلی‌ها Rogue را عنوان بهتری از Unity می‌دانستند ولی نسل قبل محدودیت‌های زیادی برایش ایجاد کرده بود.

حالا خیلی از بازیکنان توانایی این را خواهند داشت تا داستان جدید و جالبی که شخصیت اصلی آن یک تمپلار است و دشمن اسسین‌ها محسوب می‌شود را fhcd کنند. از دیگر نکته مهم درباره این گیم این بوده است که گیم‌پلی آن بسیار شبیه Black Flag به نظر می رسد که یکی از برترین های این سری در نظر گرفته می شود و طرفداران بسیاری زیادی در سراسر جهان دارد.

همچنین این عنوان برای پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس نیز بهیه‌سازی خواهد شد و بر روی کنسول‌های میان نسلی از وضوح تصویر 4K پشتبانی خواهد کرد و باید در ماه مارس منتظر عرضه بازی Assassin’s Creed Rogue باشیم.

در پایان هم از شما دعوت می کنیم تریلر این بازی با کیفیت 4k برای پلی استیشن 4 را تماشا منید و از دیدن آن لذت ببرید.

تریلر بازی Assassin’s Creed Rogue نسخه 4k