اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

قیمت بیت کوین بدون توقف در حال افزایش است (19 هزار دلار)

0 121

بیت کوین رکورد دار پول های الکترونیک

این روز ها همه درباره بیت کوین حرف می زنند ارز دیجیتالی که توانسته دنیا را متحول کند و سیستم بانک داری جهان را تحت شعاع خود قرار دهد. پول رمز گذاری شده بیت کوین نه مبدا دارد و نه مقصد پس هیچ راهی برای پیگیری تراکنش های انجام شده وجود ندارد به همین دلیل خیلی از مبادلات مالی بسیار یزرگ و خطرناک از این طریق جا به جا می شوند.

ارزش هر بیت کوین چقدر است؟

امروز قیمت هر بیت کوین از مرز 19 هزار دلار آمریکا گذشت تا کسانی که در این زمینه سرمایه گذاری کرده بودند به پولهای میلیون دلاری دست پیدا کنند در حالی که زمان اندکی از سرمایه گذاری آنها می گذرد.این افزایش قیمت بسیار زیاد تنها در سه ماه اخیر صورت گرفته و این پول الکترونیک را به محبوب ترین پول حال حاظر دنیا تبدیل کرده است.

قبل از این سه ماه هر بیت کوین 4 هزار دلار محسوب می شد و هیچ کس فکر نمی کرد به یک باره بیت کوین این مقدار افزایش قیمت را تجربه کند. در حال حاظر هم هیچ کس سرمایه گذاری پر سود خود را ول نمی کند و خرید بیت کوین برای افراد دیگر به یک رویا تبدیل شده است.

حتی اگر در حرفه ماینینگ هم فعالیت دارید حتما می دانید که این حوضه هم بسیار اشباء شده و کسب بیت کوین از این راه در واقع غیر ممکن و صرفه اقتصادی ندارد. ولی اگر به هر طریقی می توانید برای خود بیت کوین تهیه کنید حتما این کار را انجام دهید و مطمعن باشید سود سرشاری را نصیب شما می کند.تا پایان سال 2017 میلادی احتمال زیاد قیمت این ارز دیجیتال به 20 هزار دلار خواهد رسید.کارشناسان این حوضه اعتقاد دارند کمترین رشد بیت کوین 44 هزار دلار و افراد خوش بین تر معتقد هستند قیمت هر بیت کوین به نیم میلیون دلار خواهد رسید که در این صورت بیت کوین شگفتی ساز قرن اخیر شناخته خواهد شد.

این روز ها دلالان بازار از افزایش قیمت بیت کوین سوء استفاده می کنند و کاربران را تشویق به خریدن ارز های دیجیتال دیگر می کنند. باید گفت در حوضه ارز های دیجیتال بیت کوین یک استثنا است و نباید به حرف های این بازار گرم کن ها توجح داشت.البته یک پول دیگر با نام اتریوم هم از افزایش قابل قبولی برخوردار بوده است و سرمایه گذاری در آن می تواند بهره وری خوبی داشته باشد.

در زیر هم می توانید نمودار تغییرات این ارز دیجیتال در روز گذشته را مشاهده فرمایید.

ارزش بیت کوین