اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تریلر بازی ندای وظیفه Call of Duty: WWII بروز رسانی جدید را ببینید

0 2,754

در خبر های قبلی گفتیم که بازی جدید ندای وظیفه Call of Duty: WWII سال 2017 را با صدر نشیینی به پایان رساند و محبوب ترین بازی سال نام گرفت حال شرکت اکتیویژن تریلری از بخش جدید این بازی منتشر کرده است که نشان می دهد بسته الحاقی جدید با محوریت بخش ترسناک (زامبی ها) به زودی عرضه خواهد شد.

به روز رسانی جدید دقیقا بعد از جریان فاجعه بار میتل بروگ ( Mittelburg ) رخ می دهد و با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده دکتر استراب زنده است و در یک جزیره در شمال کشور آلمان پنهان شده است. برای نفوذ به این جزیره باید از صد زامبی های بی شمار آن که در مه غلیظ پنهان شده اند بگذرید و در پایان هم باید از دو نیروی Kriegsmarine و Luftwaffe  که آخرین سد های دفاعی هستند هم عبور کنید.

در زیر هم برای شما تریلر جدید از بسته الحاقی Call of Duty: WWII را قرار  اده ایم که می توانید مشاهده کنید:

تریلر بسته الحاقی Call of Duty: WWII زامبی

این به روز رسانی جدید با نام The Darkest Shore برای این بازی عرضه خواهد شد که در آن داستان دروستان, اولویا و ماری را تشریح می کند که در را رسیدن به جزیره باید راه های گیج کننده و بسیار سختی را طی کنند تا به هدف خود برسند. البته این بروز رسانی خود بخشی کوچک از بسته الحاقی The Resistance خواهد بود که در 30 ژانویه برای کنسول بازی PS4 و با کمی تاخیر برای PC و همینطور Xbox One عرضه خواهد شد. این بروز رسانی همچنین نقشه بازی را گسترده تر کرده و شامل برخی قابلیت جنگی جدید و همچنین قابلیت های ویژی مولتی پلی است.

این بازی زیبا همچنین برای انواع کنسول های بازی و کامپیوتر شخصی هم در دسترس است.