اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

بازی ماشین Crew 2 : حرکت بدون مرز

0 1,631

دومین نسخه از سری بازیهای Crew در فاصله یک سال از موفقیت اولین قسمت این بازی در بازار جهانی پای در میدان نهاده تا تبدیل به یکی از معدود عناوین جدیدی شود که با رویکردی واقعا ناب موفق به جلب مخاطبین تازه گشته است. نزدیک ترین نمونه برای مقایسه با Crew 2 از نظر ما سری بازیهای GTA هستند! با این تفاوت که در اینجا دیگر خبری از مأموریت های پیاده و تیراندازی نیست و همه چیز در راندن وسایل نقلیه متعدد، متفاوت و فوق العاده خلاصه می شود. در 2 Crew هر چیزی که فکرش را بکنید سوار می شوید، از انواع خودروهای مسابقه ای شهری بگیرید تا هواپیما و قایق و جت اسکی. کنترل تمامی این موارد و حرکت در میان فضاهای شهری، خارج شهری و برخی مسیرهای فانتزی غیرواقعی تجربه ای بی نظیر را برایتان رقم خواهد زد. امکان تعویض در لحظه وسیله تبدیل به ویژگی فوق العاده ای خواهد شد که آرزو میکنید ای کاش در دنیای واقعی هم میشد ناگهان از داخل موتورسیکلت به هواپیما پریده یا قایقی تندرو را به محض لمس ساخت تبدیل به اتومبیل مسابقه ای کرد. برتری اصلی بازی Crew 2 در تنوع مراحل، وسایلی که باید کنترل کنید، نقشه های پهناور و گرافیک چشمگیر آن نهفته است. هرچه بیشتر به جلو پیش بروید به روزرسانی های بهتر و ماشین های جالب تر ترغیبتان می کند تا ساعت ها به انجام این بازی مشغول شوید. از نقاط ضعف عنوان جدید باید به سیستم امتیاز دهی آن اشاره کرد که بیش از حد پیچیده است و در برخی مواقع چنان فاصله ای از حقیقت می گیرد که تبدیل به یک فانتزی سرگرم کننده اما بی هدف و پوچ میشود.

Crew 2

بازی ماشین Crew 2 برای کنسول های بازی پلی استیشن 4 سونی , ایکس باکس وان مایکروسافت و حتی کامپیوتر های شخصی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می توانید نسخه PC آن را دانلود و از بازی کردن لذت ببرید.

لینک های دانلود مستقیم بازی ماشین Crew 2

حجم فایل دانلودی برابر با 22.6 گیگابایت است و نسخه فول آنلاک شده آن در اختیار کاربران قرار گرفته است. پسورد فایل زیپ هم www.dlfox.com خواهد بود. با تشکر از سایت دی ال فوکس برای قرار دادن لینک دانلود بازی در اختیار ما.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64-bit versions only✔
Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6100 @ 3.3 GHz✔
Memory: 8 GB RAM✔
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD HD 7870✔

  سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64-bit✔
Processor: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or equivalent✔
Memory: 8 GB RAM✔
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060_6GB or GTX 970_4GB or AMD RX 470_8GB✔

 محل پیش فرض نصب:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew 2