اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

تریلر گیم پلی بازی Devil May Cry 5 را تماشا کنید

بازی Devil May Cry 5

0 1,597

دیروز مراسم رسمی ایکس باکس توسط مایکروسافت در رویداد گیمز کام 2018 برگزار شد و یکی از جالب ترین اتفاقات این مراسم را می توان تریلر 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی Devil May Cry 5 دانست. البته به همراه نمایش این گیم پلی زمان عرضه رسمی این بازی به بازار هم اعلام شد که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

در ابتدای نمایش تریلر گیم پلی شخصیت یا کاراکتر اصلی داستان یعنی نرو در حالی که روی پلی ایستاده با دشمنان خود مبارزه می کند و آن ها را به راحتی شکست می دهد. در ادامه سر و کله یک شیطان بزرگ پیدا می شود که در آسمان معلق است و شمشیر های منحنی بزرگ در دست دارد و برای نابود کردن نرو آمده است. در پایان هم دانت را می توان دید که با یک موتور از راه می رسد که مجهز به سلاح است.

تریلر گیم پلی بازی Devil May Cry 5

در ادامه خلاصه داستان این بازی از زبان توسعه دهنده را می توانید مطالعه کنید:
سال‌ها از ورود ارتش‌های شیطانی به زمین می‌گذارد اما بار دیگر موج حملات شروع شده است. در چنین شرایطی، آخرین امید بشریت برای نجات، 3 شکارچی شیطان هستند که هر کدام دارای سبک و ویژگی‌های متفاوتی هستند.

همانطور که در خلاصه داستان خواندیم داستان دارای سه شخصیت اصلی است که شکارچی شیاطین هستند. فعلا در تریلر با دو شخصیت با نام های دانته و نرو آشنا شده ایم و به احتمال زیاد با نزدیک شدن به زمان عرضه رسمی این بازی شخصیت سوم هم رخ نشان دهد.

بازی Devil May Cry 5  قرار است برای سه پلتفرم پلی استیشن 4 سونی, ایکس باکس وان مایکروسافت و کامپیوتر های شخصی در تاریخ 17 اسفند 97 عرضه خواهد شد.