اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

دانلود تصاویر پس زمینه گوشی گوگل پیکسل 3 XL

والپیپرهای گوگل پیکسل 3 ایکس ال

0 1,621

گوگل قرار است به زودی دو گوشی پرچمدار خود را با نام های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال معرفی کند. اما حال قبل از رونمایی رسمی یکی از برنامه نویسان توانسته تصاویر پس زمینه گوشی گوگل پیکسل 3 XL را از رام گوشی استخراج کند و در فضای وب انتشار دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید والپیپر های این گوشی را برای گوشی خود دانلود و اجرا کنید.

چند روز پیش، رندرهای پرچمدار جدید گوگل در رنگ‌های مشکی و سفید به بیرون درز پیدا کردند. در این تصاویر، از عدد «3» با اندازه‌ای بزرگ استفاده شده بود که نشانگر نسل جدید محصولات این شرکت است. حالا نیز 28 طرح و والپیپر در دسترس کاربران قرار گرفته است که شامل والپیپرهای زنده نیز می‌شود. هرچند، برای استفاده از تصاویر زنده به موبایل مجهز به اندروید 9 پای و اپلیکیشن Wallpapers نیاز خواهید داشت.

اگر به تصاویر پس زمینه گوشی گوگل پیکسل 3 XL دقت کنید خواهید دید که همان المان های طراحی سال 2017 در این والپیپر ها هم به کار گرفته شده است. با این تفاوت که اینبار بیشتر روی طبیعت مانور داده شده است و در تصاویر می توان سیاره مریخ و پلوتو را در کنار پارک ملی زایان، بیابان سونورا و شهر اشووتس دید. گوگل قرار است گوشی های جدید خود را 17 مهره ماه 97 معرفی کند و والپیپر های زیر به صورت پیش فرض در این محصولات حضور خواهند داشت. در ادامه می توانید تصاویر پس زمینه گوگل پیکسل 3 XL را دانلود کنید:

دانلود والپیپر های گوشی گوگل پیکسل 3 ایکس ال