اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

دانلود تلگرام ۴.۷ به همراه بررسی تغییرات جدید

0 548

دیروز در مطلبی برای شما از قابلیت های جدید نسخه بتای تلگرام گفتیم و لینک دانلود آن را هم قرار دادیم.اما ساعاتی قبل تلگرام با انتشار نسخه تلگرام ۴.۷ (Telgram 4.7) همه را خوشحال کرد تا بتوانند از امکانات جدید به صورت پایدار استفاده کنند. این اولین باری است که این پیام رسان در عرض یک ماه دو نسخه نهایی از آپدیت خود را دریافت می کند.

همانطور که برای نسخه بتای این ورژن گفتیم مهمترین قابلیت تلگرام ۴.۷ داشتن چند شماره یا اکانت روی یک نرم افزار است. یعنی شما می توانید تا حد اکثر ۳ شماره تلفن را در تلگرام جدید وارد کنید و به راحتی بین این شماره ها با زدن یک دکمه سویچ کنید. در واقع این بهترین قابلیت این آپدیت جدید محسوب می شود. البته تلگرام قابلیت های دیگر هم در نظر گرفته. که به آنها خواهیم پرداخت.

تلگرام ۴.۷ پاسخ دادن به پیام ها یا ریپلی را بسیار ساده کرده است. قبلا برای پاسخ به پیام ها باید روی آن کلیک می کردید و بعد گزینه پاسخ را انتخاب میکردید. اما حال تلگرام کار را بسیار ساده کرده و با کشیدن هر پیام به سمت چپ می توان به آن پاسخ داد.

البته قابلیت فوق در نسخه ios این پیام رسان قبلا وجود داشت و ویژگی جدید مربوط به نسخه اندروید آن است. آخرین ویژگی که در تلگرام ۴.۷ اضافه شده هم مربوط به گوشی های آیفون و سیستم عامل ای او اس است. کاربران این دیوایس ها می توانند از میان تم ها یا پوسته های در نظر گرفته شده برای آنها یکی را به دلخواه انتخاب و محیط تلگرام خود را با تغییر رو برو کنند.

بد نیست بدانید که تلگرام روز به روز در حال پیشرفت است و این شرکت روسی می خواهد در آینده ارز دیجیتالی هم برای خود عرضه کند تا با قدرت بیشتری در دنیای مجازی فعالیت داشته باشد.

دانلود پیام رسان تلگرام ۴.۷ برای اندروید

دانلود پیام رسان تلگرام ۴.۷ برای اندروید