اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

دانلود تصاویر پس زمینه آیفون Xr اپل

تصویر پس‌زمینه جدید آیفون XR

0 1,741

همانطور که حتما می دانید اپل از سه محصول جدید خود با نام های آیفون ایکس اس (Apple iphone Xs), آیفون ایکس اس مکس (Apple iphone Xs Max) و آیفون ایکس آر (Apple iphone Xr) چند روز پیش رونمایی کرد. این محصولات به عنوان پرچمداران سال 2018 اپل معرفی شده اند و دقیقا شکل و شمایلی مانند آیفون 10 دارند. حال امروز تصاویر پس زمینه یا همان والپیپر های آیفون Xr منتشر شده است که در ادامه مطلب برای دانلود و استفاده شما کاربران قرار داده شده اند.

هر چند هنوز گوشی آیفون Xr رسما به بازار عرضه نشده است و کاربران دوستدار این محصول باید تا 27 مهر ماه منتظر عرضه آن در بازار های جهانی باشند ولی کاربران می توانند والپیپر های بسیار زیبا و گرافیکی این گوشی را در پس زمینه سایر گوشی ها داشته باشند تا حال و هوای گوشی قدیمی خود را تغییر دهند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید اپل از طراحی فوق العاده و البته ساده در والپیپر آیفون Xr بهره گرفته است که می تواند چشم هر بیننده ای را نوازش دهد. در ادامه می توانید همه تصاویر پس زمینه آیفون ایکس آر را مشاهده و یا دانلود و روی گوشی هوشمند خود استفاده کنید:

دانلود تصاویر پس زمینه آیفون Xr اپل

در پایان هم باید بگوییم که تصاویر پس زمینه بالا دارای رزولوشن تصویر 2290 در 2290 پیکسل هستند و می توان روی اکثر گوشی های اندرویدی از آن استفاده کرد.