اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

ارز دیجیتال مخصوص تلگرام با نام gram در دست توسعه است

0 285

تلگرام ارز رمز نگاری بلاک چین توسعه می دهد

همانطور که می دانید بازار ارز های دیجیتال و به خصوص بیت کوین چند سالی است که بسیار محبوب شده و سود سرشاری را برای سرمایه گذاران به همراه داشته است.

اما حال مثل اینکه تلگرام که از محبوب ترین پلتفرم های پیام رسان جهان است به دنبال در دست گرفتن قسمتی از این بازار پر فراز و نشیب است و میخواهد پول دیجیتال خود را با نام gram و رمز گذاری شده بر اساس بلاک چین معرفی کند.

البته باید بدانید که telegram قصد به وجود آوردن یک سیستم جدید برای ارز الکترونیکی خود با عنوان گرام نیست و از همان سیستم بیت کوین در محقق کردن آن استفاده خواهد کرد. اما همانطور که میدانید مزیت اصلی تلگرام سیستم رمز نگاری بسیار پیشرفته آن است که باعث می شود پلتفرم بلاک چین را به صورت اختصاصی برای خود رمز نگاری کند تا از امنیت بیشتری برخوردار باشد. تلگرام این سیستم رمز نگاری خود را با اسم The Open Network خوانده است و از مزایای ان نسبت به بقیه پول های دیجیتال می گوید.

دلایل موفقیت ارز دیجیتال تلگرام در بازار اشباع

بر اساس محبوبیت تلگرام در میان مردم جهان و به خصوص ایران و همچنین پیشرفت روز افزون پول های دیجیتال می توان از همین العان تلگرام را یکی از مهمترین فعالان ارز های دیجیتال دانست. مزیت اصلی گرام نسبت به دیگر پول های دیجیتال امکان انتقال از طریق پیام رسان تلگرام است و آن را به راه کار ساده ای برای انتقال سریع و ایمن پول های الکترونیک تبدیل خواهد کرد.

در زیر هم ویدیویی که در یوتیوب از این پول دیجیتال منتشر شده را برای شما قرار داده ایم:

تلگرام می خواهد با قدرت تمام وارد این حوضه شده و Gram را در بیشتر پیام رسان های معروف جهان فعال کند و همچنین یک کیف پول بسیار سبک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که اختصاصی خود شرکت تلگرام است. با این همه راه حل بسیار خوب برای انتقال این ارز و همچنین کیف پول اختصاصی و ایمن امید می رود گرام به سرعت پیشرفت کند.

در انتها باید گفت که این پیام رسان دارای 190 میلیون کاربر فعال است و مانند دیگر ارز های دیجیتال مشکل جذب کاربر برای این حوضه را نخواهد داشت.