اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

بازی For Honor برای این هفته رایگان شد

دانلود رایگان بازی For Honor

0 1,655

بازی For Honor را می توان یکی از جذاب ترین بازی های سرویس استیم دانست که در این هفته برای کاربران رایگان شده است و کاربران می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای این بازی را از سرویس استیم دریافت و بازی کنند.

اگر در حالت عادی بخواهید این بازی را انجام دهید باید مبلغ 15 دلار آمریکا را پرداخت کنید. ولی تا سه روز آینده فرصت دارید که بازی For Honor را به صورت رایگان دریافت و جالب تر از همه اینکه برای همیشه این بازی را ریگان در اختیار داشته باشید.

نسخه ای که به صورت رایگان در اختیار کاربران استیم قرار گرفته است نسخه استاندارد بازی For Honor است و شامل بخش تک نفره و همچنین بخش های مختلف آنلاین است. اما اگر نسخه کامل تر این بازی را می خواهید باید کمی پول خرج کنید. با این حال نسخه استاندارد هم می تواند گیمر را برای زمان طولانی سرگرم کند.

نسخه ابتدایی این بازی با ۱۲ قهرمان منتشر شد و در صورت دریافت نسخه رایگان،‌ شما به ۳ قهرمان از هر نژاد دسترسی پیدا خواهید کرد. البته در این نسخه شما به ۳ قهرمان اضافی دیگر نیز دسترسی دارید اما برای استفاده از لباس‌ها و دیگر موارد تزئینی باید از واحد پولی درون بازی استفاده کنید.

بازی بسیار زیبای For Honor در سال 2018 میلادی برای پلتفرم های ایکس باکس وان مایکروسافت, پلی استیشن 4 سونی و کامپیوتر های شخصی عرضه شد. در ابتدای عرضه سیستم مبارزه ای بسیار پیشرفته و جذاب توانست طرفدار زیادی را به خود جذب کند اما در ادامه مشکل اتصال به سرور های بازی به وجود آمد و باعث شد این بازی آنگونه که لیاقتش را داشت دیده نشود.

در ادامه این روند یوبی سافت به عنوان توسعه دهنده بازی For Honor بهبود ها و بخش های جدیدی را به بازی اضافه کرد و مشکلات سرور را تا حدودی رفع کرد که توانست بخشی از کاربران را دوباره برگرداند.