اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

نسخه آزمایشی بازی فورتنایت Fortnite برای اندروید

0 1,664

یکی از اخبار مهم چند روز گذشته در دنیای تکنولوژی معرفی گوشی سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) بوده است که در روز های اول به خاطر حاظر شدن مسئولان بازی فورتنایت Fortnite در مراسم رونمایی از این محصول همه اعلام کردند که برای 4 ماه این بازی در اختیار گلکسی نوت 9 تنها خواهد بود. اما این اتفاق رخ نداد و تنها 3 یا چهار روز این بازی در اختصار گلکسی نوت 9 بوده است.

استودیو بازی سازی Epic Games به صورت رسمی اعلام کرده که این بازی به صورت اختصاصی در اختیار گلکسی نوت 9 نخواهد بود و از امروز برای تمامی گوشی های اندروید در دسترس خواهد بود. اما هنوز هم برای خریداران گوشی پرچمدار سامسونگ 150 دلار هدیه درون برنامه ای بازی فورتنایت Fortnite در نظر گرفته شده است. کاربرانی که قصد انجام این بازی را دارند باید وارد سایت رسمی Epic Games شوند و لینک بازی را دانلود و نصب کنند.

سازنده بازی فورتنایت اعلام کرده است که این بازی را روی گوگل پلی استور قرار نخواهد داد و دلیل آن را در آمد 30 درصدی گوگل از این بازی خواهد بود. Epic Games تصمیم گرفته به جای اینکه 30 درصد از فروش بازی خود را به جیب گوگل بریزد آن را در سایت رسمی خود برای دانلود قرار دهد تا همه درآمد بازی در اختیار این شرکت قرار بگیرد.

البته هنوز بازی در فاز آزمایشی قرار دارد و کاربران تنها می توانند فایل نصبی را دانلود و نصب کنند و منتظر عرضه دیتای بازی Fortnite بمانند تا بالاخره بعد از چند ماه این بازی برای اندروید هم عرضه شود.

این روز ها بازی فورتنایت در اندروید سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده است و همه گیمر ها منتظر عرضه این بازی هستند. این در حالی است که بازی پابجی بازی PUBG که رقیب جدی این بازی هم به حساب می آید خیلی وقت است برای اندروید عرضه شده است و ما اعتقاد داریم سبک بازی پابجی واقعی تر هم هست. با اینحال بخش بازاریابی بازی Fortnite عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده است و به همین دلیل همه کاربران تشنه عرضه این بازی هستند