اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

جدیدترین تصاویر گلکسی S9 با قاب محافظ نیکلین منتشر شد

0 1,373

تصاویر جدید گلکسی S9 سامسونگ

هر روز شاهد اخباری درباره پرچمدار جدید شرکت سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 (Galaxy S9) هستیم که قرار است در کنگره جهانی موبایل بارسلون MWC2018 معرفی شود. امروز هم تصاویر جدیدی از این گوشی در فضای وب منتشر شده است که در ادامه آن ها را می توانید مشاهده فرمایید.

مدتی پیش بود که برای شما خبری درباره جایگیری سنسور اثر انگشت گلکسی S9 منتشر کردیم و گفتیم سامسونگ هنوز موفق نشده به تکنولوژی ادغام و یکپارچه سازی سنسور اثر انگشت با نمایشگر گوشی شود. و از آنجا که جایگیری سنسور اثر انگشت در نسل قبلی این گوشی باعث نا رضایتی کاربران شده بود سامسونگ تصمیم گرفته این سنسور را با چینش عمودی نسبت به دوربین دستگاه قرار دهد. حال تصاویر جدید منتشر شده هم این اطلاعات را تایید می کنند تا شاهد انقلابی در این پرچمدار نباشیم.

تصاویر منتشر شده توسط شرکت قاب سازی نیکلین منتشر شده است که از شرکت های فعال در زمینه تهیه لوازم جانبی موبایل به حساب می آید. در تصویر ها گلکسی S9 را همراه با قاب محافظ نیکلین سری Frosted Shiled و Qin دیده می شود. درباره زمان عرضه این محصول به بازار هم باید بگوییم گلکسی S9 به همراه برادر بزرگتر خود یعنی گلکسی S9 پلاس با دوربین دوگانه در روز ابتدایی کنگره جهانی موبایل MWC 2018 رونمایی خواهند شد.