اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

نسخه دو سیمکارته گلکسی اس 9 پلاس با قیمت جدیدی عرضه میشود.

گلکسی اس 9 پلاس

0 636

همانطور که میدانید اخرین پرچمداران سامسونگ با نامهای گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس به دلیل برخورداری از امکانات و قابلیت های مورد توجه یکی از پرطرفدار ترین دیوایس های اندرویدی بازار رقابت میباشند که هر کسی دوست دارد یکی از انها را در اختیار داشته باشد. حال اخیرا گزارش های جدیدی منتشر شده است که عنوان میکند نسخه دو سیمکارته مدل پلاس این دیوایس با قیمت جدیدی در راه است که ما در این مطلب قصد داریم شما با ان اشنا کنیم..

نسخه دو سیمکارته گلکسی اس 9 پلاس با قیمت جدیدی عرضه میشود.

بله همانطور که در بالا هم عنوان شد نسخه پلاس این دیوایس برای کسانی که در ایالات متحده زندگی میکنند و برای خرید Samsung Galaxy +S9 برنامه ریزی کرده اند ، امکان عقد یک معامله خوب فراهم شده است ، چرا که نسخه دو سیمکارته این اسمارتفون در حال حاضر با قیمتی در حدود 699.99 دلار در یکی از بهترین فروشگاههای خرده فروشی مانند eBay با این قیمت در دسترس قرار گرفته است.

البته توجه داشته باشید که این مورد تنها برای نسخه بین الملی داجرایی میباشد به این معنی که این قیمت برای دیوایس هایی اجرایی خواهد شد که به جای تراشه اسنپدراگون با تراشه اگزینوس همراه خواهند بود. همچنین ناگفته نماند که این نسخه با حامل های CDMA مانند Verizon و Sprint سازگار نیست.

گلکسی اس 9 پلاس

برای گزینه های رنگی این دیوایس هم باید بگوییم که در حال حاضر تنها گزینه های رنگی سیاه و خاکستری این نسخه در دسترس میباشد. بنابراین همانطور که در لیست فروشگاه eBay مشاهده می کنید زمانی که تبلیغ این دیوایس به پایان برسد ، می گویند که این دیوایس در تعداد محدودی عرضه خواهد شد ، بنابراین کسانی که علاقه مند به خرید این دیوایس میباشند مجبور هستند خیلی سریع برای خرید اقدام کنند.

در نهایت، شما همچنین می توانید از یک تبلیغ جدید eBay استفاده کنید به این صورت که اگر برای ان سایت بیش از 150 دلار خریداری کنید، شما یک صفحه اصلی Google Home Mini دریافت خواهید کرد که در نتیجه ان تمام کاری که باید در هنگام پرداخت انجام دهید این است که از کد PFREEMINI در هنگام خرید استفاده کنید.