اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

مقایسه میزان فروش گلکسی اس 9 نسبت به نسل های قبلی

گلکسی اس 9

0 634

همانطور که میدانید دیوایس گلکسی اس 9 یکی از دیوایس های پرچمدار و جدید کمپانی سامسونگ میباشند که در حال حاضر اطلاعاتی در مورد میزان فروش ان به بیرون درز کرده است. در این رابطه سامسونگ تایید کرده است که فروش این دیوایس در کره ی جنوبی با میزان خوبی روبرو بوده است ، به طوری که اولین تولید کننده گوشیهای هوشمند انتظار دارد میزان فروش گلکسی اس 9 از میزان فروش گلکسی اس 8 در سال گذشته بهتر باشد. این در حالی است که امارهای فروش نشان میدهند که گلکسی اس 9 کمتر از نسل های قبلی خود فروش داشته و از این نظر گویا عقب افتاده است. حال در ادامه پیشنهاد میشود با تک فاکس همراه باشید تا با جزئیات این مطلب به طور کامل اشنا شوید..

میزان فروش گلکسی اس 9 به یک میلیون واحد رسید.

همانطور که اطلاع دارید از انجایی که دیوایس های سری گلکسی اس 9 در 16 ماه مارس عرضه شده بودند، سامسونگ تایید کرد که این محصول جدید  تنها در کشور خود یعنی در کره ی جنوبی حدود یک میلیون واحد به فروش خواهد رفت که این رقم طولی نکشید که با گذشت حدود دو ماه به تحقق پیوست. برای مقایسه دستگاه های پرچمدار سال گذشته تنها حدود 37 روز زمان بردند تا به این میزان از فروش دست یابند. همچنین در سال 2011 گلکسی اس 2 هم در حدود 40 روز توانست به این میزان از فروش دست یابد که این مقایسه نشان از فروش پایین دیوایس های سری گلکسی اس 9 این کمپانی دارد.

اما با وجود تمامی این تفاسیر سامسونگ در مورد دستگاههای جدید خود خوش بین است به طوری که اعتقاد دارد این دستگاهها در مدت زمان بیشتری نسبت به گلکسی اس 8 محبوبیت خود را حفظ خواهند کرد که در نتیجه باعث خواهد شد میزان فروش ان از گلکسی اس 8 بیشتر شود. درست است که میزان فروش این پرچمدار سامسونگ در حال حاضر پایین است اما در عوض فروش گوشی میان رده ی ان با نام نسخه 2018 گلکسی ای 8 با قیمت متوسط خود بسیار خوب و عالی میباشد که همین مسئله باعث شده این دیوایس به یکی از بهترین گوشیهای هوشمند این شرکت تبدیل شود.

مطمئنا سامسونگ از میزان فروش گلکسی اس 9 ناامید نشده است اگر چه انتظار میرود تقاضا برای این دیوایس در طول سال همچنان ادامه داشته باشد. در واقع گزارش های اخیر از تعداد دیوایس های پرچمدار سامسونگ که فروش نرفته اند ، حکایت دارد اما با وجود این هنوز امیدی وجود دارد چرا که با امدن نسخه قرمز رنگ این دیوایس احتمال افزایش میزان فروش ان وجود دارد.