اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

کیفیت دوربین گوگل پیکسل 3 در اولین نمونه تصاویر ثبت شده

نخستین نمونه تصاویر دوربین گوگل پیکسل 3

0 1,065

دیروز غول تکنولوژی جهان یعنی گوگل گوشی های پرچمدار سال 2018 خود را با عنوان گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3  ایکس ال معرفی کرد. حال تنها یک روز بعد از معرفی اولین نمونه تصاویر دوربین این گوشی منتشر شده است که در ادامه مطلب به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

گوگل پیکسل 3 (Google Pixel 3) و گوگل پیکسل 3 ایکس ال به تازگی رونمایی شده‌اند. همانند دو نسل قبلی محصولات سری Pixel و حتی گوشی نکسوس 6P متعلق به سال 2015، این دو مدل نیز به دوربین‌های بسیار باکیفیتی مجهز شده‌اند. شرکت سازنده با انتشار نخستین سری تصاویر دوربین گوگل پیکسل 3 کاربران را با نمونه‌هایی عملی، در جریان کیفیت این دوربین قرار داد.

دوربین اصلی هر دو گوشی تک سنسور بوده و دارای رزولوشن 12 مگاپیکسل است. همانند سال گذشته، تغییرات اصلی به بخش نرم افزاری مربوط شده و گوگل به وسیله ارتقای الگوریتم‌های پردازش تصویر موفق شده باز هم کیفیت عکس‌های ثبت شده توسط دوربین گوشی های خود را افزایش بدهد. اولین سری تصاویر دوربین گوگل پیکسل 3 گواهی بر این ادعا است.

نکته دیگر درباره گوگل پیکسل 3، دوگانه بودن دوربین سلفی آن است. سنسور ثانویه جلویی از نوع زاویه باز بوده و گرفتن عکس‌های دست جمعی را راحت‌تر می‌کند. نباید فراموش کنیم همانند سایر نمونه‌ عکس‌های دوربین موبایل منتشر شده به صورت رسمی، این تصاویر دوربین گوگل پیکسل 3 نیز توسط شرکت سازنده به بهترین وجه ممکن و با رعایت همه اصول ثبت شده‌اند، مواردی که کاربران کمی حین عکاسی به آن‌ها پایبند هستند! به همین دلیل باید قضاوت اصلی را به زمان بررسی تخصصی گوشی توسط رسانه‌های خبری واگذار کنیم.

نمونه تصاویر دوربین گوگل پیکسل 3