اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

زمان پخش هشتم سریال گیم آف ترونز رسما مشخص شد

0 2,875

زمان پخش فصل پایانی گیم آف ترونز

شبکه HBO که محبوب ترین سریال دنیا را را تولید می کند خبر های جدیدی از فصل هشتم این سریال منتشر کرد و در اقدامی ناباورانه اعلام کرد که فصل هشتم و پایانی تنها شش قسمت خواهد داشت و زمان پخش این فصل را هم رسما اعلام کرد. در ادامه با تک فاکس همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهیم.

اچ او بی که از بزرگترین شبکه های خصوصی کشور آمریکا محسوب می شود در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد سریال گیم آف ترونز (Game of Thrones) تا سال 2019 برای پخش آماده نخواهد شد و کاربران برای سال 2018 منتظر فصل هشتم این سریال فوق العاده جذاب نباشند. دلیل این طولانی شدن مراحل ساخت بزرگ بودن فصل هشتم است و مراحل ساخت آن بسیار دشوار و طاقت فرسا خواهد بود.

قسمت آخر فصل هشتم طولانی ترین قسمت سریال گیم آف ترونز

شیکه اچ او بی همچنین اعلام کرد که اپیزود پایانی فصل هشتم طولانی ترین قسمت سریال خواهد بود و با توجه به اینگه قسمت های 1 تا 7 این فصل بین 60 تا 80 دقیقه هستند پس منتظز پایانی طولانی و البته جذاب برای این سریال باشید. 8 سال تمام است که بینندگان با هیجان خاصی این سریال را پیگیری می کنند و سال 2019 بلخره پایانی خواهد بود بر سریال جذاب گیم اف ترونز. در ادامه این توییت نام کارگردان های فصل پایانی هم منتشر شده است که از جمله آنها می توان به دنیل بی وایس (Dan Weiss), دیوید بنیاف (David Benioff) و همچنین کارگردان اصلی این سریال با نام  دیوید ناتر (David Nutter) و در نهایت کارگردان فصل 5 و 6 این سریال یعنی میگوئل ساپوچنیک (Miguel Sapochnick) اشاره کرد.

همچنین نوشتن فیلم نامه فصل پایان به عهده دنیل بی وایس, دیوید بنیاف, بریان کاگمن  و در نهایت دیو هیل قرار گرفته است تا بتوانند یک فیلمنامه بسیار قوی را برای پایان سریال گیم اف ترونز رقم بزنند.

تهیه کنندگان این سریال تصمیم گرفته اند از کارگردان های فصل هفتم سریال استفاده نکنند با این که فصل هفتم را می تون اوج سریال تا به این جا دانست. اما مثل اینکه شبکه HBO تصمیم دارد فصلی متفاوت را به بینندگان عرضه کند و آنها را از حال و هوای فصل هفتم سریال جدا کند تا بتواند جذابیت آن را بیشتر از پیش کند. حال باید منتظر بود و دید که آیا فصل هشتم می تواند شکوه فصل های قبل را تکمیل کند و آیا کارگردان های درستی انتخاب شده اند؟