اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

انتظار فروش 20 میلیون واحدی برای آنر 8 ایکس با توجه به فروش 10 میلیون واحدی آنر 7 ایکس

0 106

همانطور که شما کاربران گرامی میدانید کمپای هواوی اخیرا از برند آنر خود دیوایس های جدید آنر 8 ایکس و آنر 8 ایکس مکس را در چین رونمایی کرده است. همانطور که مستحضر هستید دیوایس آنر 7 ایکس این کمپانی در سراسر جهان از طرف کاربران با بازخورد بسیار خوبی روبرو شد که همین مسئله باعث شده تا اقای Zhao Ming به عنوان مدیر آنر انتظار داشته باشد که دیوایس های سری آنر 8 ایکس این کمپانی نیز با چنین فروش چشمگیری مواجه شوند. به طوری که این کمپانی انتظار دارد که حدود 20 میلیون واحد دستگاه از دیوایس آنر 8 ایکس را به فروش برساند که در واقع این رقم دو برابر میزان فروش هواوی آنر 7 ایکس که چیزی در حدود 10 میلیون واحد میباشد ، است. حال در ادامه پیشنهاد می کنیم همراه تک فاکس بمانید تا با این خبر و جزئیات ان به طور کامل اشنا شوید…

انتظار فروش 20 میلیون واحدی برای آنر 8 ایکس با توجه به فروش 10 میلیون واحدی آنر 7 ایکس

در رابطه با همین موضوع در طول یک مصاحبه رسانه ای، اقای ژائو مینگ گفت که دیوایس انر 8 ایکس رقیب واقعی در هنگامی که صحبت از خود قیمت گذاری و طراحی میشود ، در اختیار ندارد، به طوری که او ادعا کرد که فروش فعلی دیوایس هواوی آنر 7 ایکس چیزی در حدود 15 میلیون واحد است. از این رو، هدف فروش 20 میلیون واحد را برای هواوی آنر 8 ایکس (Honor 8X) در نظر گرفته است.

همانطور که میدانید برای مشخصات به کار رفته در هواوی آنر 8 ایکس باید بگوییم که این اسمارتفون با فضای ذخیره سازی چهار گیگابایتی رم و 64 گیگابایتی فضای ذخیره سازی داخلی با برچسب قیمتی در حدود 1399 یوان معادل 204 دلار همراه خواهد بود ، این در حالی است که سایر مدل های ان با شش گیگابایت فضای ذخیره سازی رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی با برچسب قیمت 1599 یوان معادل 238 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت . اما قضیه به همین جا خلاصه نخواهد شد چرا که نسخه ی بالا رده ی این دستگاه با شش گیگابایت فضای ذخیره سازی رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی نیز با برچسب قیمتی در حدود 1899 یوان معادل 277 دلار همراه خواهد بود . در این بین انتظار میرود که پیش فروش این تلفن هوشمند بین تاریخ های ششم سپتامبر  تا دهم سپتامبر مصادف با 15 شهریور تا 19 شهریور ماه در چین صورت بگیرد. و علاوه بر ان نیز فروش رسمی ان در تاریخ یازدهم سپتامبر مصادف با بیستم شهریور در ساعت 10.08 صبح اغاز خواهد شد .

هواوی آنر 8 ایکس

در مورد مشخصات به کار رفته در این اسمارتفون هم باید بگوییم که هواوی آنر 8 ایکس دارای ویژگی هایی چون یک صفحه نمایش تایید شده ی Rheinland TUV میباشد که این گفته به این معنی میباشد که صفحه نمایش ان، دستگاه مورد نظر را در برابر انتشار اشعه های ابی مضر محافظت میکند. علاوه بر اینها گفته میشود که آنر 8 ایکس با یک صفحه نمایش با سایز 6.5 اینچی همراه خواهد بود که نسبت بدنه به نمایشگر نیز در ان چیزی در حدود 91 درصد میباشد . همچنین بهره مندی از تراشه ی کیرین 710 هواوی برای تامین قدرت مورد نیاز دستگاه به همراه پشتیبانی از یک باتری با ظرفیت 3750 میلی امپر بر ساعتی برای تامین انرژی مورد نیاز از دیگر موارد موجود در این اسمارتفون خواهد بود.

از سوی دیگر گفته میشود که هواوی آنر 8 ایکس مکس این کمپانی نیز با نمایشگر بزرگتری با سایز عریض تر از نوع Rinland TUV با اندازه ی 7.12 اینچی همراه خواهد بود که در کنار مواردی چون پشتیبانی از یک باتری با ظرفیت 5000 میلی امپر بر ساعتی برای تامین انرژی مورد نیاز دستگاه و برخورداری از تراشه ی کوالکام اسنپدراگون 636 برای تامین قدرت مورد نیاز از مشخصات بکار رفته در این نسخه ی بزرگ تر میباشد.

علاوه بر اینها نسخه ی مکس این اسمارتفون به قابلیت صدای  پانورامای Dolby نیز مجهز میباشد که در کنار مواردی چون پشتیبانی از چهار گیگابایت فضای ذخیره سازی رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی با برچسب قیمت 1،499 یوان معادل 220 دلار برای نسخه ی اول و با چهار گیگابایت فضای ذخیره سازی رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی با برچسب قیمت 1799 یوان معادل 263 دلار برای نسخه ی دوم پشتیبانی خواهد کرد. در اخر هم ناگفته نماند که نسخه ی مجهز به تراشه ی کوالکام اسنپدراگون 660 این گوشی هوشمند طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است از ماه اینده به بازار عرضه شود.