اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

هواوی میت 10 پرو از نگاه وبسایت های معتبر جهانی

0 634

گوشی های پرچمدار هواوی میت 10 پرو چند ماه پیش معرفی شدند تا بتوانند با گوشی های اپل و سامسونگ رقابتی تنگاتنگ داشته باشند. با ورود این سری از گوشی های هواوی به بازار قابلیت های زیادی از آنها مشخص شد و توانست در بیشتر جهات عنوان بهترین در جهان را به خود اختصاص داده است. حال در ادامه این مطلب می خواهیم این نظر رسانه های معتبر جهانی را درباره این گوشی با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید.

گوشی هواوی میت 10 پرو با ورود خود به بازار مورد توجح خیلی از کارشناسان و رسانه های جهانی قرار گرفت. چون ویژگی هایی را در خود داشت که برای اولین بار در یک گوشی هوشمند دیده بودیم. یکی از این ویژگی های بسیار خوب پردازنده اختصاصی هواوی است که از هوش مصنوعی قدرت می گیرد. کارشناسان در مقایسه با پرچمداران دیگر هواوی میت 10 پرو را تحسین کرده و نظر مساعدی درباره ان داده اند.

نظر وبسایت تک رادار: هواوی میت 10 پرو، پادشاه باتری!

در بررسی که سایت TechRadar روی هواوی میت 10 پرو (Huawei Mate 10 Pro) انجام داده است در قسمت باتری این گوشی را بی نظیر دانسته است. و در مقایسه با پرچمداران دیگر شرکت ها عملکرد بهتری را به نمایش گذاشته است. در ادامه نویسنده این مطلب آقای اندرو ویلیام با تست این گوشی می گوید این تنها گوشی پرچمداری است که می تواند در شرایط واقعی تا 2 روز شارژ باتری را نگه دارد و نیازی به شارژ مجدد در طی این زمان نداشته باشد.

نظر وبسایت جهان گوشی (Phoneworld) درباره هواوی میت 10 پرو : بهترین دوربین

وبسایت Phoneworld هم در مطلبی به معرفی 10 گوشی برتر سال 2017 از لحاظ عملکرد دوربین گوشی پرداخته است و در این بررسی گوشی هواوی میت 10 پرو را به عنوان بهترین دوربین بین گوشی های پرچمدار انتخاب کرده. نویسنده این مطلب اعتقاد دارد که این اولین گوشی با ملاک های استاندارد دوربین برای عکاسی به حساب می آید.بعد از پرچمدار هواوی گوشی های گلکسی نوت 8 سامسونگ و آیفون 10 اپل توانستند رتبه های بعدی را به دست آورند.

وبسایت دیجیتال ترند(Digital Trends) درباره هواوی میت 10 پرو: شارژ سریع فوق العاده

اندی بوکسال نویسنده وبسایت دیجیتال ترند با بررسی گوشی هواوی میت 10 پرو به این نتیجه رسیده که سیستم شارژ سریع اختصاصی هواوی عملکرد فوق العاده ای را از خود به جای میگذارد و مدت زمان شارژ باتری را به حداقل رسانده است. از طرفی دیگر درباره باتری این گوشی هم حرف زده است و باتری آن را مورد تمجید قرار داده و حتی روش هایی را برای اینکه چگونه تا یک هفته Mate 10 Pro را روشن نگه داریم بیان کرده است. هواوی در سیستم عامل EMUI 8.0 بهینه سازی های بسیار خوب را انجام داده که مصرف باتری گوشی را به حداقل می رساند. در پایان هم نویسنده از علاقه شخصی خود به این گوشی میگوید و دوست ندارد آن را از خود جدا کند.