اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

گوشی های هواوی پی 11 و پی 12 در سایت شرکت دیده شدند

0 2,334

هفته پیش بود که خبری را از دو گوشی هواوی p20 و p20 پلاس برای شما منتشر کردیم.و گفتیم که قرار است به جای گوشی های هواوی پی 11 و پی 12 از سری نام گذاری جدید خود استفاده کند و پرچمداران خود را با نام جدید وارد بازار گند.

اما حال خبر رسیده که دو گوشی پرچمدار اقتصادی هواوی پی 11 و پی 12 روی سایت هواوی دیده شده اند و به احتمال زیاد تا چند هفته آینده توسط این شرکت معرفی شوند. اما چون هواوی برند p20 را به ثبت رسانده پس احتمال دارد سری جدیدی از گوشی های هواوی در راه باشند که هنوز اظلاعاتی از آن ها در دسترس نیست.

هواوی در حال آماده سازی سایت خود با آدرس Huawei.com برای رویداد جدیدی است. مهندسان طراحی سایت هواوی در حال کد نویسی سایت برای معرفی گوشی های سری پی هواوی هستند و در همین حین چند تصویر هم از این گوشی به بیرون درز کرده است. علاوه بر این یکی از گوشی های پی 11 یا پی 12 یک گوشی انقلابی خواهد بود که حاشیه های نمایشگر بسیار اندکی خواهد داشت. و همچنین از سیستم تشخیص چهره پیشرفته هواوی بهره خواهد برد.

آیا گوشی های جدید با نام هواوی پی 11 و پی 12 معرفی می شوند؟

نام این محصولات هواوی p11 و p12 است، اما به طور واضح در اینجا تنها جایی برای قرارگیری تصاویر آینده این گوشی ها در نظر گرفته شده است، چرا که عکس‌های کنونی مربوط به مدل‌های پیشین می باشند. از مدتی قبل طبق برخی اخبار انتظار داریم هواوی نیز همانند برخی از گوشی‌سازان، روال نام‌گذاری محصولات خود را تغییر داده و پرچمدارآینده سری پی را به جای p11 (جانشین پی 10)، p20 بنامد. اما انتشار این تصاویر جدید با نام‌های هواوی پی 11 و پی 12 ما را بین دو راهی باور شنیده‌های قبلی و یا باور دیده‌های کنونی قرار داده است.

سایت آزمایسی هواوی، محتواها از صفحه مخصوص به گوشی هواوی Mate 7 کپی شد است، به همین دلیل نمی‌توان اطلاعات مفیدی درباره محصولات آینده  آن‌ها به دست آورد. با مراجعه به وب سایت Huawei.com می‌توانید نام‌های Huawei P11 و Huawei P12 را می بینیم، اما بعید نیست شرکت سازنده‌ آن‌ها را خیلی زود حذف کند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که منتظر معرفی این گوشی موبایل هستیم، انتشار اخباری پیرامون سه گانه بودن دوربین آن و مجهز شدن به رزولوشن 40 مگاپیکسل است.