اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

پرچمدار 2018 هواوی به یک دوربین حرفه ای DSLR مجهز است!

0 1,168

شرکت هواوی به سرعت در حال پیشرفت است و می خواهد بازار های جهانی را برای خود داشته باشد به همین منظور هر ساله گوشی های خود را با امکانات و قابلیت های جذاب همراه می کند. هواوی میت 10 پرو پرچمدار 2017 هواوی از همه لحاظ برتری های بسیاری نسبت به دیگر پرچمداران بازار داشت. و حال هواوی قصد دارد دوربین گوشی های هوشمند را دگرگون سازد و برای سال 2018 گوشی موبایلی با دوربین حرفه ای رونمایی کند.

به گفته مدیر عامل شرکت هواوی آقای ریچارد یو پرچمدار آینده این شرکت دارای دوربین بسیار قدرتمند مشابه دوربین های SLR با همان مقدار زوم و فاصله کانونی خواهد بود. که این یعنی با یک دوربین حرفه ای طرف خواهیم بود.

هواوی در چن سال اخیر توانسته بعد از سامسونگ و اپل در جایگاه سوم بزرگترین گوشی ساز جهان قرار بگیرد و این جایگاه را با استراتژی های متفاوتی به دست آورده. در ابتدا بر روی گوشی های قدرتمند اقتصادی تکیه کرد چون برند هواوی هنوز معتبر نبود و نمی توانست با قیمت بالا به فروش رود. بعد از آن روی طراحی و نوآوری در گوشی های خود تمرکز کرد و حتی پرچمداران خود را گران تر از بقیه رقبا به بازار عرضه کرد. حال هم می خواهد با انقلابی کردن دوربین های خود کاربران بیشتری را به سمت برند خود سوق دهد.

در ادامه مدیر عامل این شرکت از ورود قدرتمندانه هواوی به بازار بزرگ امریکا ابراز خوشحالی کرد و گفت پرچمدار 2018 این شرکت در بازار گوشی های هوشمند می تواند بدون رقیب باشد و در واقع تکیه اصلی آن برو روی پردازنده های هوش مصنوعی قدرتمند با تکنولوژی بسیار بالا و همچنین دوربین با کیفیت آن که می تواند با دوربین های حرفه ای SLR رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

اگر شرکت هواوی بتواند در گوشی نسل آینده خود از دوربینی استفاده کند که تصاویری با کیفیت دوربین های پیشرفته SLR را به ثبت برساند به طور حتم اولین شرکت است که پرچمداری با این دوربین بسیار با کیفیت را توانسته تولید کند و در فروش محصولات این شرکت بسیار موثر خواهد بود.

این دوربین دارای فاصله کانونی و همچنین زومی برابر با دوربین های DSLR است و استفاده از این تکنولوژی در گوشی های هوشمند به دلیل فضای بسیار کم کار دشواری خواهد بود. در واقع گوشی های دیگری نیز با چنین اهداف مشابهی قبلا تولید شده بودند که در میان آن‌ها می‌توان به گوشی های پاناسونیک CM1 و نوکیا لومیا 1020 اشاره کرد که متاسفانه برخلاف انتظارها نتوانستند به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرند. بنابراین ما تعجب نخواهیم کرد اگر دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از قدرت و امکانات یک دوربین حرفه‌ای برخوردار باشد. به نظر جای خالی چنین گوشی در بازار موبایل جهان خالی است.