اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

هواوی ، 6 میلیون واحد از گوشیهای سری P20 را در سراسر جهان به فروش رساند

هواوی

0 66

همانطور که مستحضر هستید کمپانی هواوی یکی از کمپانی های چینی موفق در زمینه ی تولید گوشیهای هوشمند که تا به این لحظه توانسته است طرفداران بسیاری را مجذوب خود نماید. این کمپانی علاوه بر تولید میان رده های قدرتمند در زمینه ی تولید دیوایس های پرچمدار و بالا رده نیز تبحر بالایی دارد به طوری که تا به این لحظه توانسته پرچمداران قدرتمندی را من جمله دیوایس های سری هواوی پی 20 به بازار عرضه کند. حال براساس خبر جدیدی که به بیرون درز کرده گویا کمپانی هواوی تا به امروز توانسته حدود 6 میلیون واحد از دیوایس های سری P20 را در سراسر جهان به فروش برساند. بنابراین در ادامه پیشنهاد می کنیم با تک فاکس همراه باشید تا با جزئیات این مطلب به طور کامل اشنا شوید…

هواوی ، 6 میلیون واحد از گوشیهای سری P20 را در سراسر جهان به فروش رساند

بله همانطور که در بالا هم عنوان شد کمپانی Huawei اعلام کرده است که تا به امروز حدود شش میلیون واحد از گوشیهای هوشمند سری هواوی پی 20 را به فروش رسانده است . در ادامه این کمپانی چینی عنوان داشته است که میزان فروش گوشیهای سری پی 20 در مقایسه با نسل قبلی خود یعنی دیوایس های سری پی 10 در سال گذشته حدود 81 درصد افزایش یافته است.

در همین رابطه اقای Kevin Ho به عنوان رئیس خط تلفن های این کمپانی اعلام کرد که عملکرد باورناپذیر در فروش دیوایس های سری هواوی P20 نشان از ان دارد که ما توانسته ایم بازارهای خود را به طور کامل درک نماییم که خود این مسئله هم نشان از تعهد و نواوری ما در رابطه با تحقیق و توسعه را نشان میدهد.

هواوی پی 20 پرو

در واقع ما موفقیت های خود را با عرضه و فروش دیوایس های سری هواوی پی 20 مشاهده کردیم که در نتیجه باعث شد تا ما به ادامه این روش تشویق شده و روز به روز در این راه بهتر و بهبود یافته تر شویم، به طوری که انتظار داریم بیشتر از سالهای قبل شاهد حضور ما در این عرصه باشید.

در نهایت ناگفته نماند که همانطور که اطلاع دارید دیوایس هواوی پی 20 در ماه مارس مصادف با اسفند ماه سال گذشته به طور رسمی در کنار دیوایس هواوی پی 20 لایت در همان ماه رونمایی شدند ، این در حالی است که گوشیهای پی 20 و پی 20 پرو برای عرضه به بازار رقابت در ماه اوریل یعنی فروردین ماه اماده شدند.