اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

قابلیت جدید اینستاگرام : امکان سوال کردن در استوری را فراهم میکند

اینستاگرام

0 1,651

همانطور که شما کاربران گرامی میدانید امروزه یکی از پیام رسان های مشهور و معروفی که اکثر کاربران هم به استفاده از ان روی اورده اند ، پیام رسان اینستاگرام میباشد که اخیرا این نرم افزار با ارائه ی قابلیت های جدیدی همراه شده است که با توجه به ان به کاربران خود امکان سوال کردن در استوری ها را داده است. حال در ادامه برای اینکه با این قابلیت و جزئیات ان بیشتر اشنا شوید ، بهتر است در ادامه مطلب همچنان همراه تک فاکس بمانید..

قابلیت جدید اینستاگرام : امکان سوال کردن در استوری را فراهم میکند

بله همانطور که در بالا هم عنوان شد اینستاگرام اخیرا قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد که با استفاده از ان کاربران قادر به سوال کردن در استوری های خود خواهند بود . اگر به یاد داشته باشید پیش از این اینستاگرام به معرفی برنامه ها و قابلیت هایی چون IGTV و اضافه کردن توانایی موسیقی به استوری ها پرداخته بود ، اما حال به نظر میرسد که این موارد به همین جا خلاصه نمیشود چرا که اینستاگرام همواره در فکر ارائه ی یک قابلیت جدید تر برای کاربران خود میباشد به طوری که به نظر میرسد Instagram هنوز در فکر ارائه ویژگی های جدید و دیگری برای استوری ها میباشد.

همانطور که مطلع هستید در حال حاضر وقتی که کسی به تماشای استوری شخص دیگری  می پردازد میتواند به طور مستقیم یک پیام را برای استوری ان بفرستد و به ان عکس العمل نشان دهد ، این پیام در واقع میتواند در پاسخ به یک تصویر و یا ویدئو به اشتراک گذاشته یا هر مسئله ی دیگری که فرد ان را تمایل دارد با دوستان خود به اشتراک گذارد، منتشر شود.

اینستاگرام

اما حال همانطور که در تصویر منتشر شده مشاهده میکنید اینستاگرام ظاهرا یک ویژگی جدید دیگری را در حال بررسی و ازمایش قرار داده است که با توجه به ان به کاربران این امکان را میدهد که به پرسش سوالات خاصی بپردازند. به طوری که کاربران پس از دیدن ان سوالات میتوانند کادر متن مورد نظر را لمس کرده و هر چیزی را که دوست دارند در جواب ان صادر کنند.

در این بین باید بگوییم که متاسفانه کسی که برای اولین بار این تصویر را به اشتراک گذاشت ، هیچ جزئیات اضافی دیگری را در مورد چگونگی کار کرد این گزینه ی جدید به اشتراک نگذاشته است به طوری که ما حدس میزنم که این قابلیت امکان دارد مانند دیگر استیکرها به بخش دوربین این پیام رسان اضافه شده باشد . البته ناگفته هم نماند که ما فعلا نمیدانیم که ایا پاسخ های داده شده به این سوالات به صورت پیام های مستقیم برای فرد مورد نظر نمایش داده خواهد شد یا به صورت دیگری به سوال مورد نظر ادغام خواهند شد یا نه؟

حال شما در مورد این ویژگی جدید اینستاگرام چه فکر می کنید ؟ خوشحال میشویم که نظرات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید و از وجود این قابلیت هم در اینده ی نزدیک در دیوایس خود مطممئن شده و سپس ما را هم با نظرات خود همراه کنید.