اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

گارمین Vivofit 4 : نسل جدید دستبند های هوشمند با قیمت مناسب

0 187

دستبند سلامت گارمین Vivofit 4

گارمین یکی از معروف ترین شرکت ها در ساخت ساعت های هوشمند و دستبند های هوشمند است و دیروز از جدید ترین نسل دستبند های خود با نام گارمین ویوو فیت 4 (Garmin Vivofit 4) رونمایی کرد. این دستبند ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

دستبند هوشمند گارمین Vivofit 4 نسل چهارم از این سری دستنبد ها به حساب می آید که نسبت به نسل قبلی بیست دلار کاهش قیمت را تجربه کرده  علاقه مندان می توانند تنها با پرداخت هزینه هشتاد دلاری این دستبند فوق العاده با کیفیت را تهیه نمایند. گارمین تصمیم گرفته این دستبند را تنها از طریق فروشگاه اینترنتی آمازون به فروش برساند. اگر قصد خرید بند های جدید هم داشته باشید گارمین طرح های مختلفی را عرضه کرده است که برای هر کدام باید 20 دلار دیگر هزینه کنید.

از مهمترین ویژگی های دستبند هوشمند گارمین Vivofit 4 می توان به قابلیت های رهگیری سلامت هم اشاره کرد که با قرار گیری سنسور های حرکتی داخل آن تمام فعالیت های روزانه شما را از قبیل راه رفتن و ورزش کردن را به صورت خودکار زیر نظر خواهد گرفت.

این گجت از باتری بسیار قدرتمندی برخوردار بوده که می تواند طول عمر بسیار فوق العاده 1 ساله را برای شما به ارمغان آورد. طراحی بند های گوشی به صورتی است که می توانند دستبند را به صورت ایستاده نگه دارد و همچنین این بند ها روی مچ حس خسلی خوبی را القاء می کنند. گارمین Vivofit 4 از یک نمایشگر همیشه روشن بهره می برد که به کاربر این امکان را خواهد می دهد اعلانات , وضعیت آب و هوا , فعالیت های روزانه و دیگر فعالیت ها را در این نمایشگر مشاهده کند.

از ویژگی های دیگر دستبند هوشمند گارمین می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. محاسبه میزان کالری سوزانده‌شده
  2. ردیاب الگوی خواب (میزان خواب و نظرت بر مدت زمان حرکات یا خواب آرام)
  3. مقاومت در برابر آب با امکان استفاده در استخر یا حمام
  4. ردیاب مسافت
  5. گام‌شمار

این همه ویژگی در یک دستبند 80 دلاری بسیار عالی است و شما می توانید این دستبند را برای فعالیت های مختلف روزانه مورد استفاده قرار دهید. بجز این همه ویژگی این محصول از زیبایی خاصی برخوردار بوده تا بتواند کاربر را بیشتر جذب کند.

ویدیو نگاه نزدیک به ساعت هوشمند گارمین Vivofit 4