اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

مقایسه سایز آیفون 2018 اپل با آیفون قدیمی و پرچمداران اندرویدی

مقایسه سایز آیفون های جدید اپل

0 1,609

خوب مطمئنا تا به امروز همه ی شما از ورود ایفون های جدید اپل به عنوان پرچمداران 2018 به بازار رقابت اگاه شده اید،  بله این ایفون ها که احتمالا یکی از بازخوردهای بزرگ از دیوایس های سری ایفون در چند سال گذشته به حساب خواهد آمد، خانواده ی ایفون های 2018 را تشکیل میدهند که به نظر میرسد مسیر ساخت ایفون ایکس سال گذشته را دنبال کرده اند که در نتیجه ی ان به سه دستگاه در سایز و اندازه ی متفاوت تقسیم بندی شده اند. حال ما اینک در این مطلب قصد داریم به مقایسه سایز ایفون های جدید اپل با ایفون های قدیمی تر چون آیفون 8 و ایفون 8 پلاس و همچنین پرچمداران جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 9 ، گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی نوت 9 بپردازیم. پس در ادامه همچنان با تک فاکس همراه باشید…

مقایسه سایز آیفون های جدید اپل با آیفون های قدیمی تر و دیگر پرچمداران اندرویدی

آیفون ایکس اس (iPhone XS) – کوچکترین نسخه آیفون های جدید 

خوب همانطور که مستحضر می باشید کوچکترین آیفون جدید کمپانی اپل ،آیفونی با نام ایکس اس با نمایشگری با سایز 5.8 اینچی میباشد که تقریبا هم قد و قواره ی ایفون نسل گذشته یعنی ایفون ایکس می باشد . این مسئله به نوبه ی خود اتفاق خوبی میباشد چرا که نسبت خوب بدنه به نمایشگر در این دستگاه باعث شده است که این دیوایس یه یکی از کارآمدترین گوشیهای 5.8 اینچی جهان مبدل شود که در پاییز 2018 میتوانید به خرید ان اقدام کنید. اما حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه ایفون جدید اپل به عنوان کوچکترین نسخه میتواند در برابر رقبای خود قرار بگیرد ؟ در واقع ما در این مطلب به صورت جداگانه ایفون های جدید اپل را در برابر رقبای قدرتمند بازار با ابزار مقایسه قرار میدهیم تا در نتیجه ان مشاهده نماییم که این دستگاه چه چیزی را در کنار رقبای خود در اختیار دارد.

در واقع در ادامه و در قالب چند ردیف، به مقایسه اندازه آیفون های 2018 اپل با گوشی های سامسونگ گلکسی اس 9، گلکسی اس 9 پلاس، گلکسی نوت 9، وان پلاس 6 ، سونی اکسپریا ایکس زد 3 و مخصوصا آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس و آیفون 10 خواهیم پرداخت. برای بررسی بهتر، تصمیم گرفتیم هر مدل را به صورتکاملا جداگانه با دیگر گوشی های هوشمند اندرویدی و ای او اسی از نظر ابعاد مقایسه کنیم.

آیفون ایکس آر (iPhone XR) – نسخه میان رده و مقرون به صرفه از آیفون های جدید

در بررسی ها و مقایسه های انجام شده از آیفون های جدید اپل مشخص شد که دومین اندازه به دیوایس آیفون ایکس آر با یک نمایشگر با سایز 6.1 اینچی تعلق دارد که پنلی از نوع ال سی دی در پنل پشتی و یک دوربین تک گانه انحصاری در پنل پشتی ان نیز تعبیه شده است . توجه داشته باشید که به کار بردن این موارد در این دستگاه باعث شده است تا این اسمارتفون به یکی از دیوایس های مقرون به صرفه ی این کمپانی مبدل شود که در نتیجه ی ان یک گزینه ی مناسب برای کسانی خواهد بود که مایل به پرداخت هزینه ی 999 دلاری برای نسخه ی دیگر ایفون جدید این کمپانی نیستند .

آیفون ایکس اس مکس (iPhone XS Max) – بزرگ ترین نسخه آیفون های جدید

خوب حال نوبتی هم که باشد نوبت به بررسی اندازه ی بزرگترین نسخه از آیفون های جدید اپل یعنی آیفون ایکس اس مکس میرسد. در واقع این دستگاه با دارا بودن بزرگترین صفحه نمایش با سایز 6.5 اینچی به عنوان بزرگ ترین دیوایس ایفون تا به امروز شناخته میشود که البته نسخه ی بیش از اندازه بزرگی هم شناخته نمیشود. در واقع باید بگوییم که این اسمارتفون خیلی بزرگ تر از نسخه های پلاس سالهای گذشته مانند آیفون 6 پلاس ، آیفون 6 اس پلاس ، آیفون 7 پلاس و آیفون 8 پلاس نیست

و در مورد بزرگترین توله سگ جدید، آیفون XS Max؟ آیفون با بزرگترین صفحه نمایش تا کنون مطمئنا به نظر می رسد تحمیل، اما معلوم می شود که این ابزار فوق العاده ای نیست. در واقع، از چند سال گذشته از iPhone Plus Plus 6s Plus، 7 Plus و 8 Plus خیلی بزرگتر از آیفون های Plus Plus نیست. این گفته به این معنی است که شما میزان نمایش بیشتری را در همان سایز و اندازه عمومی به دست خواهید آورد که در هر دو صورت به نفع شما خواهد بود.