اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

گوشی ال جی V30 به اندروید 8 اوریو آپدیت شد

0 167

گوشی ال جی V30 پرچمدار سال 2017 کمپانی کره ای است که از 1 ماه پیش اندروید 8 اوریو را به صورت آزمایشی دریافت کرده بود. اما این بروز رسانی امروز به صورت نسخه نهایی و رسمی برای گوشی ال جی V30 منتشر شد تا ال جی جزو اولین شرکت هایی باشد که پرچمدار خود را به آخرین نسخه از اندروید گوگل آپدیت می کند.

این بروزرسانی ابتدا برای کشور کره جنوبی منتشر خواهد شد و در ماه های بعد به صورت اولویت بندی شده برای سایر کشور ها هم در دسترس قرار خواهد گرفت. ال جی وی 30 با دریافت اندروید 8 دارای تغییرات بسیاری در روابط کاربری و همچنین بهبود عملکرد دستگاه خواهد شد. لازم به ذکر است که رام منتشر شده به صورت کاملا پایدار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

رام اندروید 8 اوریو برای ال جی V30 را می توانید به صورت OTA یا دستی با حجم 1.4 گیگابایت دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. البته ال جی این آپدیت را به صورت اتوماتیک هم برای کاربران آماده کرده است که با اتصال به اپلیکیشن LG Bridge می توانید آن را دریافت کنید.

در این آپدیت تمام ویژگی های اندروید 8 به گوشی ال جی وی 30 اضافه شده و هنوز در حال توسعه برای افزایش امکانات جدید خواهد بود. ال جی هنوز زمانی رسمی برای عرضه این بروزرسانی برای سایر کشور ها اعلام نکرده ولی امیدواریم هر چه سریعتر بتوانیم آن را در ایران هم مورد استفاده قرار دهیم.