اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

چگونه به پست های اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

آموزش اضافه کردن لینک به پست های اینستاگرام

0 1,489

اگر از کاربران شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدیو اینستاگرام باشید حتما می دانید که ارسال لینک به همراه پست های اینستاگرام امکان پذیر نیست و لینک را تنها می توان در بیو اینستاگرام خود قرار داد. اما در این مطلب قصد داریم به بررسی چند ترفند برای قرار دادن لینک همراه پست ها بپردازیم. در ادامه مطلب با مجله خبری تک فاکس همراه باشید.

اگر صاحب یک وبسایت یا کانال تلگرامی باشید و بخواهید در اینستاگرام به تبلیغات بپردازید این ویژگی در حالت استاندارد قابل دستیابی نخواهد بود. ولی خوشبختانه سرویس هایی وجود دارند که این امکان را به کاربر می دهد که به همراه پست های اینستاگرام لینک هم قرار بدهد ولی خوب سختی های خاص خود را هم خواهد داشت.

اضافه کردن لینک از طریق سایت Campsite

وبسایت رسمی کمپسایت به کاربران خود اجازه می دهد که حساب اینستاگرام خود را از طریق این سیستم مدیریت کنند. کافی است وارد وبسایت Campsite شوید و حساب اینستاگرام خود را به آن اتصال دهید. در این بخش یک لینک در اختیار شما قرار داده می شود که از طریق آن می توان پست های اینستاگرام سفارشی سازی شده قرار داد.

پس از ثبت نام و ساخت یک اکانت رایگان در Campsite حساب اینستاگرام خود را به آن متصل کنید. پس از اینکه حساب اینستاگرام خود را به اکانت Campsite متصل کردید مانند تصویر زیر برای اضافه کردن لینک به پست های اینستاگرام خود تنها کافیست بر روی دکمه “Add New Link” کلیک کنید.

همانطور که در تصویر بالا می بینید با کلیک کردن روی دکمه “Add New Link” لیست کامل پست های اینستاگرام شما نمایش داده می شود که با کلیک روی هر کدام می توانید لینک مورد نظر خود را به آن اضافه کنید.

اما یکی از ویژگی های جالب این وبسایت نمایش تعداد کلیک ها روی لینک مورد نظر است که برای آمار محبوبیت یک پست بسیار مهم خواهد بود.

همچنین می‌توانید صفحه اختصاصی خود را در Campsite شخصی سازی کنید. به طور مثال می‌توانید تصویر پروفایل دلخواه انتخاب کرده، متن بیوگرافی دلخواه بنویسید و رنگ دلخواه تم صفحه و فونت را نیز انتخاب کنید.

اکانت پرو Campsite امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که قیمت آن 7 دلار به صورت ماهیانه است. در این اکانت امکاناتی نظیر پشتیبانی 24 ساعته، پنهان کردن آیکون Campsite، آپلود کردن تصاویر سفارشی و دسترسی به ابزار های حرفه‌ای تر مدیریت بازدید صفحه وجود دارد.