اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

محصول جدید هواوای سیستم وای فای فوق العاده سریع WiFi Q2

سیستم وای فای فوق سریع Q2 محصول جدید هواوای

0 498

سرعت اینترنت یکی از مهترین موارد مطرح در هر سازمان، موسسه، دانشگاه و حتی خانه های ما می باشد. دید ما نسبت به یک اینترنت خوب در سطح جهانی می تواند چیزی مابین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت در ثانیه باشد که طبق آمار های جهانی، این مقدار بصورت تقریبی در تمامی کشور ها بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت می باشد. اینبار شرکت هواوای محصولی جدید طراحی کرده که این امکان را به شما می دهد تا پهنای باند اینترنت خود را با سرعتی بیش از ۱ گیگابیت به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید…

WiFi Q2

شرکت هواوای فقط تلفن های همراه تولید نمی کند. این شرکت چینی وسع بزرگی از محصولات دیجیتالی و شبکه ای را به خود اختصاص داده است. این بار این شرکت اعلام کرده است که در حال آماده سازی محصولی جدید می باشد. این محصول WiFi Q2 نام دارد. WiFi Q2 یک روتر (Router) می باشد و همچون همسان های خود، جهت ارایه سینگال قوی و مناسب در یک محیط طراحی و پیاده سازی شده است. سیستم قدرتمند WiFi Q2 این امکان را به کاربران می دهد تا اینترنت را با سرعتی بالغ بر ۱۸۶۷ مگابیت در ثانیه به اشتراک بگذارد و وسعت سیگنال آن می تواند یک سازمان بزرگ را پوشش دهد.

این در حالی هست که سرعت اینترنت جهانی بصورت تقریبی بین ۱۰ الی ۲۰ مگابایت در ثانیه می باشد. شرکت هواوای ادعا می کند که سیستم WiFi Q2 می تواند بیش از ۱ گیگابیت در ثانیه سرعت اینترنت را بین ۱۹۲ کاربر به اشتراک بگذارد در حالی که فاصله کاربر با ساتلایت در مقدار ۱۰۰ میلی ثانیه حفظ شود. همچنین  این سیستم این امکان را به کاربران می دهد تا ۱۶ هات اِسپات ایجاد کنند. از این طریق تعداد کاربران متصل به این سیستم قابل افزایش می باشد.

هواوای یک سیستم امنیتی به WiFi Q2 اضافه کرده است که با الگوریتم پیشرفته امنیتی طراحی شده است تا از حمله های دیداس بر روی شبکه جلوگیری شود. قیمت این محصول ۳۵۰ دلار آمریکا برآورد شده که با توجه به امکاناتی که ارایه می دهد، قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

wifi q2