اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

سریال گیم اف ترونز رکورد دار دانلود از اینترنت در سال 2017

0 662

سال 2017 را می توان از سال های بسیار خوب برای سریال های برتر جهان دانست اما از طرفی دیگر خیلی از این سریال های محبوب به صورت غیر قانونی برای دانلود قرار داده شده اند و می توان گفت خیلی از زحمت های سریال سازان را هدر داده است. اما در میان این لیست منتشر شده سریال گیم اف ترونز (Game of Thrones) رکورد دار دانلود غیر قانونی از اینترنت را به خود اختصاص داده است.

سریال گیم اف ترونز رکورد دار دانلود در جهان

وبسایت TorrentFreak لیست پر بیننده ترین سریال های دانلود شده در سال 2017 را منتشر کرد این دست از سایت ها مدت هاست که انواع فایل ها و فیلم ها را برای دانلود رایگان کاربران قرار می دهند و از این میان سریال ها جزو محبوب ترین این فایل ها بوده اند. جالب است بدانید دانلود غیر قانونی سریال ها از دانلود قانونی آنها پیشی گرفته و این می تواند ضربه بسیار سختی به تولید کنندگان وارد کند.

اما به سراغ کاراکتر اصلی خود در این مطلب یعنی سریال گیم اف ترونز برویم. تابستان سال 2017 میلادی بود که این سریال فصل هفتم خود را آغاز کرد. بینندگان سریال Game of Thrones هفت هفته این سریال را با هیجان بسیار تماشا کردند اما در این میان اگر می خواستند سریال را از طریق قانونی تماشا کنند باید حق عضویت شبکه HBO را پرداخت می کردند. بینندگان برای فرار از پرداخت حق عضویت و تماشای سریال به سراغ سایت های تورنت و سایت های دیگر از این دست رفتند و به دلیل محبوبیت بسیار زیاد این سریال توانست رکورد دانلود غیر مجاز جهان را بشکند و در صدر جدول قرار بگیرد.

در ادامه لیست منتشر شده می بینیم همه سریال ها نام آشنا هستند و دارای محبوبیتی جهانی هستند جز سریال Rick and Morty که در عین نا باوری جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده است. البته این سریال درست است هنوز جزو لیست برترین سریال ها نیست ولی رفته رفته در حال جذب بینندگان بیشتر است.

در پایان هم باید بگوییم که سریال پرطرفدار گیم اف ترونز در سال 2018 فصل هشتم آن فیلم برداری خواهد شد و پخش آن به سال 2019 موکول خواهد شد. پس این لیست حتما دچار تغییراتی خواهد شد و سریال های the Walking Dead ،Rick and Morty به همراه Westworld به رتبه های بالاتر این لیست سیاه ارتقاء پیدا کند. سریال های جدید و جذاب بسیاری هم در سال 2017 فصل اول آن ها منتشر شده است که به احتمال زیاد بتوانند سال بعد در این لیست برای خود جایگاهی دست و پا کنند.

لیست سریال ها با بیشترین دانلود در سال 2017

  1. Game of Thrones
  2. The Walking Dead
  3. The Flash
  4. The Big Bang Theory
  5. Rick and Morty
  6. Prison Break
  7. Sherlock
  8. Vikings
  9. Suits
  10. Arrow

همه سریال های لیست بالا از جذاب ترین های دنیا در سبک خود به شمار می روند پس اگر این سریال ها را تا به حال ندیده اید حتما توصیه می کنیم به تماشای این سریال ها بپردازید.