اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

بازی نابودگر فضایی Mothergunship: جذابیت بی پایان

0 1,343

سازندگان Mothergunship آن را برای لذت بردن طراحی کرده اند. روند قصه و مانند آن در اینجا نقشی ندارند بلکه مهم ترین مسئله به همراه داشتن سلاحی ویرانگر و بزرگ است. که خودتان در بخش موسوم به اسحله خانه (Army) طراحی کرده ایدو به رزمگاه بین سیاره ای برده اید.

امکان اضافه کردن بخش های جدید و بهبود عملکرد بخش های مختلف شامل قدرت, دقت و سرعت شلیک به شما اجازه می دهد تا جنگ افزارهایی بسازید که در مراحل پایانی با یک شلیک دمار از روزگار دشمنان در آورند. طراحی بازی به صورت تیراندازی اول شخص و آهنگ سریع حرکت در هر مرحله حسی از سرگرم شدن را ب وجود می آورد که قابل مقایسه با نمونه های پیچیده امروزی نیست.

سادگی برتری مهم Mothergunship به شمار می آید، هر چند در مواردی این مسئله خود را نشان میدهد و تکراری شدن نقشه ها و درگیری ها در مراحل پایانی کمی بازیکن را دلزده خواهد کرد، هرچند هنوز هم روند خطی و چالش برانگیز گیم پلی بازیکن را به ادامه دادن ترقیب خواهد کرد. در این بازی شما نقش یکی از سربازان کنفدراسیون فضایی را برعهده دارید و باید با دشمنهایی در انواع شکلها و صورت ها مبارزه کنید. هر حریف نقاط ضعف مخصوص به خودش را دارد و پس از چند بار مردن معمولا راه درست برای نابود کردن غولهای هر مرحله را خواهید یافت. هدف گیری به آرامی تبدیل به بخشی مهم از بازی می شود و وقتی یک بار دیگر سری به مراحل اولیه میزنید، متوجه ارتقا چشمگیر این توانایی در خودتان می شوید. داستان، پاشنه آشیل این عنوان است، حتی اگر بتوان از پایان نامشخص آن به امید رسیدن به جواب در قسمت های بعدی، عبور کنید، ناکافی بودن عوامل درگیرکننده با قصه و در مواردی مبهم شدن دلیل انجام مأموریت ها به چشم خواهند آمد. در یک جمع بندی کلی Mothergunship بازی برای سرگرم کردن ساخته شده و می توانید چند روز از نابود کردن دشمنان در فضای خوش گرافیک آن لذت ببرید.

بازی نابودگر فضایی برای کنسول های بازی اکس باکس وان مایکروسافت, پلی استیشن 4 سونی و همچنین کامپیوتر های شخصی عرضه شده است.

دانلود نسخه PC بازی نابودگر فضایی

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

رمز فایل : www.downloadha.com با تشکر از سایت دانلود ها برای قرار دادن لینک دانلود در اختیار ما.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon R7 265
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space