اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

قیمت و شرایط فروش شاسی بلند BYD S6 برای دی ماه 96

0 2,089

خودرو های شاسی بلند چینی در بازار ایران از محبویت زیادی برخوردار شده اند یکی از این خودرو های با کیفیت را شرکت کارمانیا وارد بازار ایران می کند. شرایط جدید فروش بی وای دی BYD S6 برای دی ماه 96 توسط این شرکت اعلام شده است و خریداران می توانند با تسهیلات ویژه اقدام به خرید این گوشی کنند.

از مشخصات این خودرو شاسی بلند می توان به موتور 2400 سی سی که توان تولید 160 اسب بخار را دارا است. در نتیجه این تولید قدرت موتور می تواند به گشتاوری معادل 229 نیوتن متر برسد که رقم قابل توجهی برای یک شاسی بلند کوچک مثل بی وای دی BYD S6 به حساب خواهد آمد. این پیشرانه از یک موتور 4 سیلندر خطی استفاده کرده است. در قسمت گیربکس از یک جعبه دنده 6 سرعته با کلاچ اتوماتیک استفاده شده است که سیستم کلاچ آن از نوع پیشرفته دوبل DCT می باشد. همچنین برای انتقال نیرو از گیربکس به چرخ ها از سیستم انتقال قدرت تیپترونیک در این خودرو استفاده شده است.

از لحاظ کیفی و استفاده از آپشن های روز دنیا این خودرو در سطح بالایی قرار دارد و در این بازه قیمتی در ایران خودرویی با این امکانات کمتر می توان پیدا کرد. شرکت کارمانیا هم خدمات پس از فروش خود را به مدل 3 سال یا معادل صد هزار کیلومتر برای این محصول در نظر گرفته است.

همچنین خودرو بی وای دی BYD S6 را می توان ایمن ترین خودرو شاسی بلند در بازار ایران دانست که در بازار های بین المللی هم توانسته از سازمان بزرگ راه های آمریکا امتیاز 5 ستاره را در ایمنی به دست آورد. این یعنی این خودرو در بازار های جهانی هم از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است.

بی وا دی BYD S6 با پیش پرداخت اولیه 10 میلیون تومان و زمان تحویل خودرو برای اسفند ماه 96 تحویل مشتری داده می شود. کارمانیا این شرایط فروش را تنها به صورت نقدی قرار داده است و قسط دوم آن را باید 20 میلیون تومان پرداخت کنند.

کارمانیا برای فروش این خودرو 15 درصد سود مشارکت قرار داده و مشتریان می توانند در هر زمان تا تحویل خودرو از خرید خودرو انصراف دهند و سود 12 درصدی را دریافت کنند. همچنین اگز مشتری پیش پرداخت اول خود را مبلغی بین 30 تا 40 میلیون پرداخت کند سود مشارکت 18 و سود انصراف 16 درصد برای او منظور خواهد شد.

کارمانیا برای فروش اقساطی هم شرایط فروشی را گذاشته است که با پیش پرداخت های 25 و 35 میلیون تومانی صورت خواهد گرفت. مشتریان می توانند زمان پرداخت اقساط خود را از 6 ماه تا 3 سال انتخاب کنند و نسبت به زمان انتخاب شده سود بیشتری را باید برای تحویل خودرو پرداخت کنند.

شرایط جدید فروش BYD S6 دی ماه 96