اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

گوشی بدون حاشیه نوبیا X رکورد فروش سریع را شکست

نوبیا X

0 1,051

کمپانی گوشی سازی زد تی ای چین به تازگی از جدیدترین گوشی پرچمدار خود با دو نمایشگر در پنل پشتی و جلویی با نام نوبیا X رونمایی کرده است.

نوبیا ایکس  (Nubia X)

از مشخصات این محصول می توان به دارا بودن دو نمایشگر شامل یک نمایشگر اصلی ۶٫۲۶ اینچی LCD در پنل جلو و یک نمایشگر ثانویه ۵٫۱ اینچی OLED در پنل پشت می‌شد، دارای اسکنر اثر انگشت دوگانه نیز بود که این دو اسکنر بصورت جانبی طراحی شده‌اند. حالا این شرکت چینی با انتشار یک پوستر غرور آمیز در شبکه اجتماعی ویبو چین، موفقیت خیره کننده خود در فروش این گوشی را به رخ همگان کشیده است.

مطابق پوستری که در شبکه اجتماعی ویبو چین انتشار برای گوشی نوبیا X منتشر شده است، نخستین فروش فلش اسمارتفون نوبیا ایکس تنها ۵۷ ثانیه طول کشیده و این شرکت ۱۰۰ هزار دستگاه از این موبایل جدید را فروخته است که این میزان در این مدت خیره کننده محسوب می‌شود. دومین برنامه فروش نیز برای ۱۱ نوامبر – ۲۰ آبان ماه برنامه ریزی شده و به واقع این روز، به عنوان روز جهانی جشنواره خرید در چین شناخته می‌شود و شرکت زد تی ای امیدوار است، دوباره این موفقیت در فروش خود را تکرار کند.

جدا از نمایشگر دوگانه و اسکنر اثر انگشت دوگانه، گوشی دارنده دوربین دوگانه نیز هست و از پردازنده هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۴۵ به همراه رم ۶ و ۸ گیگابایتی نیز بهره می‌برد. این گوشی در سه رنگ خاکستری، مشکی – طلایی و آبی و همچنین سه پیکربندی مختلف فروخته می‌شود که مدل‌ها و قیمت فروش آنها به شرح زیر است:

» نسخه رم ۶ گیگابایتی + حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی در حدود ۴۷۳ دلار

» نسخه رم ۸ گیگابایتی + حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی در حدود ۵۳۰ دلار

» نسخه رم ۸ گیگابایتی + حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی در حدود ۶۰۲ دلار

زد تی ای هنوز در مورد عرضه جهانی نوبیا X صحبت نکرده و فعلا برنامه‌های فروش این گوشی در چین را دنبال می‌کند، ولی احتمالا این گوشی عرضه جهانی هم داشته باشد.

 

.