اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

مانیتور گیمینگ انویدیا BFGDs با اندازه 65 اینچ معرفی شد

0 845

نمایشگاه بین المللی فناوری CES 2018 در حال برگزاری است و شرکت های فناوری و تکنولوژی از سراسر جهان در آن حاضر شده تا محصولات جدید خود را به جهان معرفی کنند. انویدیا هم برای این نمایشگاه یک مانیتور گیمینگ بزرگ 65 اینچی را با نام BFGDs آماده کرده بود که در غرفه خود از آن رونمایی کرد. در ادامه با ما باشید تا ویژگی های جذاب این مانیتور مخصوص بازی را برای شما بازگو کنیم.

مانیتور 65 اینچی انویدیا که مخفف Big Format Gaming Displays به معنای نمایشگر گیمینگ بزرگ است. توسط شرکت های معتبری همچون ایسوس,HP و ایسر تولید شده است و از کیفیت خارق العاده 4K با قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد. همانطور که میدانید تخصص اصلی انویدیا ساخت کارت های گرافیک و در واقع محصولات گیمینگ است و این مانیتور هم از این قائده پیروی می کند. انویدیا BFGDs از تکنولوژی G-Sync این شرکت بهره می برد که آن را برای غول های کامپیوتری گیمینگ هماهنگ خواهد کرد. اگر یک بازی کن حرفه ای هستید و نیاز به یک مانیتور فوق العاده دارید حتما این محصول می تواند نیاز شما را برطرف کند. همچنین این مانیتور از فناوری Shield انویدیا استفاده می کند تا نرم افزار های استریم را بتواند روی فراخوان کند. همچنین مجهز به دستیار اختصاصی گوگل اسیستند برای پشتیبانی از دستورات صورتی خواهد بود.

نرخ رفرش مانیتور گیمینگ انویدیا 120 هرتز است

قبل از این ایسر یک مانیتور گیمینگ 27 اینچی با نرخ رفرش‌ریت یا نرخ تازه سازی 120 هرتز معرفی کرده بود ولی هنوز هیچ خبری از ورود این مانتیور به بازار نشده است و حتی ایسر قیمت آن را هم مشخص نکرده بود.حال مانیتور گیمینگ nVidia BFGDs را می توان بهترین در جهان دانست چون اولین مانیتور با سایز بزرگ است که از تکنولوژی G-Sync استفاده می کند و این یک مزیت بسیار بزرگ به حساب خواهد آمد. و همچنین نرخ رفرش 120 هرتز را دارد. همه اینها در کنار کیفیت تصویر 4K می تواند این نمایشگر را به بهترین در جهان تبدیل کند. انویدیا هنوز اط قیمت در نظر گرفته شده برای این محصول حرفی به میان نیاورده است ولی همین کافی است که بدانید این مانیتور بسیار گران قیمت خواهد بود.