اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

قیمت و شرایط فروش تندر پلاس و برلیانس H300 و H200 برای دی 96

0 299

پارس خودرو در اقدام جدید خود برای دی ماه 96 قصد دارد خودرو های رنو تندر پلاس و نسخه های مختلف خودرو برلیانس را طبق شرایط جدید پیش فروش کند. جزئیات این خبر را در ادامه مطلب می توانید مطالعه فرمایید.

تندر پلاس محصول جدید پارس خودرو است که نسبت به نسل قبلی خود یعنی رنو تندر 90 تغییرات و بهینه سازی های خوبی را شاهد بوده است. هر چند در قسمت ظاهری خودرو چندان تغییر اساسی صورت نگرفته اما در بخش جعبه دنده تغییرات مهمی انجام شده و از گیربکس ارتقا یافته JHQ استفاده شده است. همچنی چند مشکل اساسی در نسل قبلی هم رفع شده که می توان مهمترین آنها را خالی شدن روغن گیربکس در صورت پارگی گردگیر پلوس دانست.

این جعبه دنده ارتقاء یافته نسل جدید بوده و در خودرو رنو ساندرو معمولی و همچنین رونو ساندرو استپ وی نیز استفاده شده است. لازم به ذکر است که تندر پلاس محصول ایران خودرو هم از همین گیربکس JHQ استفاده می کند.

شرایط فروش تندر پلاس و برلیانس H300 و H200 برای دی 96

محصول دیگر پارس خودرو یک خودرو چینی با نام برلیانس H200 است که از مشخصات آن می توان به یک موتور 4 سیلندر خطی با حجم پیشرانه 1.5 لیتر اشاره کرد. این خودرو برای شتابگیری سریع تر با سیستم 16 سوپاپ طراحی شده است.

این خودرو به دلیل اقتصادی بودن در بازار ایران از محبوبیت خوبی برخوردار بده و در مدل دنده اتوماتیک از جعبه دنده AMT استفاده شده است. این خودرو در مصرف سوخت هم بهینه عمل می کند و دارای رکورد خوب 6 لیتر برای هر 100 کیلومتر است.

از آپشن های خیلی خوب برلیانس H200 می توان به سانروف برقی , نمایشگر و موقعیت یاب جغرافیایی, سنسور دنده عقب برای پارک و در نهایت دو کیسه هوا یا ایر بک برای ایمنی بیشتر سر نشینان قرار داده شده است.

محصول بعدی که توسط پارس خودرو پیش فروش خواهد شد خودرو برلیانس H300 است که از مشخصات موتوری آن می توان به پیشرانه 4 سیلندر خطی که می تواند 103 اسب بخار نیرو تولید کند. همچنین این خودرو دارای گشتاور 138 نیوتون متر بوده که همه این ها در نتیجه موتور 1498 سی سی این خودرو است. در قسمت گیرنکس هم این خودرو از نسل جدید جعبه دنده های اتوماتیک 4 سرعته برخوردار خواهد بود.

خودرو برلیانس H300 مجهز به ترمز عقب و جلو دیسکی با سیستم ABS – EBD است که ترمز گیری این خودرو را قدرتمند تر می کند. رینگ های 15 اینچی آلومینیومی , فرمان تقویت شده برقی, کیسه هوای راننده و سرنشین جلو, سانروف برقی, تنظیم صندلی راننده در 8 جهت, سنسور دنده عقب برای پارک خودرو, تهویه مطبوع اتوماتیک, تنظیم الکتریکی آینه ها, بازشدن خودکار درب ها هنگام تصادف, مه شکن جلو و… را از آپشن های خیلی خوب این خودرو دانست.