اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

معرفی نسل جدید ماشین لباسشویی سامسونگ Addwash Combo

0 1,277

نسل جدید ماشین لباسشویی سامسونگ

شرکت سامسونگ تولید کننده بزرگ لوازم خانگی در سراسر جهان از نسل جدید ماشین های لباس شویی خود با عوان ادواش کمبو (Samsung Addwash Combo) با شماره مدل Q1479 رونمایی کرد که در ادامه به مشخصات فوق العاده این ماشین لباس شویی برای خانواده ها خواهیم پرداخت.

شست و شوی لباس همیشه یکی از دق دقه های خانوم خانه بوده است کاری طاقت فرسای شست و شوی لباس ها حتی با ماشین لباس شویی. قرار دادن لباس ها در ماشین و انجام گرفتن عمل شست و شو ساده است اما بعد از آن باید لباس های خیس را خارج کرده و در محیط پهن کنید تا خشک شود. آب کشیدن لباس های خیس برای چروک کمتر هم که بماند. پس اگر لباس مورد علاقه تان کثیف شود برای مهمانی شب نمی توانید آن را بپوشید.

اما حالا با پیشرفت بسیار زیاد در حوضه لوازم خانگی همه مراحل سخت بالا به یک مرحله تبدیل شده که آن را هم ماشین های لباس شویی نسل جدید انجام می دهند تا ما آسایش بیشتری داشته باشیم.

شرایط آپارتمانی که روز به روز خانه ها را کوچک تر کرده است و فضا برای پهن کردن و خشک شدن لباس ها به یکی از مشکلات بزرگ تبدیل شده نیاز به ماشین لباس سویی همچون سامسونگ ادواش کمبو را بیشتر از پیش می کند.

از مقدمه طولانی این مطلب بگذریم و به کار اصلی خود یعنی معرفی ماشین لباس شویی سامسونگ ادواش Q1479 یا کمبو (Samsung Addwash Combo) بپردازیم. این لباس شویی قابلیت شست و شوی 9 کیلوگرم لباس را در یک مرحله دارد و با دارا بودن تمام ویژگی های نسل های جدید ماشین لباس شویی ادواش سامسونگ یک قابلیت بسیار جذاب دیگر هم دارد و آن خشک کردن کامل لباس ها بدون نیاز به پهن کردن آن ها بعد از شست و شو است. این خشک کن می تواند در هر بار شست و شو 6 کیلوگرم لباس را به صورت 100 درصد برای شما خشک کند.

سیستم ضد چروک ماشین لباس شویی سامسونگ ادواش کمبو

این ماشین لباس شویی سامسونگ یک سیستم برای از بین بردن چروک لباس ها و تا خوردگی در لباس دارد و شما را از اتو کردن تا حدود زیادی دور خواهد کرد. فکرش را بکنید لباس را خا این ماشین خارج کرده و بپوشید به همین راحتی. البته لباس های مراسمی را بیاز است اتو بکشید چون این سیستم ضد چروک است ولی اتو که نمی کند!

از دیگر قابلیت های این ماشین لباس شویی شگفت انگیز می توان به از بین بردن بوی نا مطلوب لباس ها و حتی بوی تند پودر ماشین لباس شویی اشاره کرد که توسط هوا باعص از بین بردن بوی نامطبوع خواهد شد. و از مواد شیمیایی برای این کار استفاده نخواهد شد.

دستگاه لباسشویی ادواش سامسونگ و قابلیت‌های خلاقانه آن حالا دیگر برای همه آشنا به نظر می رسد. همان لباسشویی‌هایی که خیال ما را بابت جا ماندن تکه‌های لباس راحت کرد. نسل ادواش سامسونگ یک در دوم روی در اصلی لباسشویی دارد که به ما امکان می‌دهد هر زمان که ترجیح بدهیم بتوانیم تکه لباسی را به چرخه شستشو اضافه کنیم. این یعنی من که چندان حواس جمعی ندارم اگر باز هم بعد از روشن شدن ماشین لنگه جوراب یا کلاه و شالی را گوشه و کنار خانه پیدا کنم، می‌توانم خیلی راحت چرخه کار ماشین را متوقف کرده و آن تکه را از طریق در دوم وارد لباسشویی کنیم.

این در دوم حتی برای مادر من با آن دقت و وسواس زیاد هم خیلی کاربرد دارد. او معمولا از همین در دوم، نرم‌کننده به لباس‌ها اضافه می‌کند یا لباس‌های ظریف و پارچه‌های حساسی را که خیلی دوست دارد با دست می‌شوید و فقط برای آبکشی از این در داخل ماشین می‌اندازد.

البته سامسونگ مثل همیشه موارد ایمنی را هم به طور کامل در طراحی این در دوم رعایت کرده است. مثلا زمانی که دمای آب داخل ماشین به بالای 50 درجه برسد در دوم به صورت خودکار قفل می‌شود. قفل کودک روی این در هم باعث می‌شود دیگر نگران باز کردن آن توسط فرزند خردسال‌مان نباشیم.