اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

شرایط فروش و قیمت تندر 90, تندر 90 پلاس و ساندرو در دی ماه 96

0 3,616

سه خودرو رنو تندر 90, تندر 90 پلاس و خانواده ساندرو در ایران فروش بالایی را تجربه کرده اند و آن هم نه به خاطر ظاهر زیبای آنها بله به خاطر کیفیت قطعات بسیار خوب آن ها بوده است. این کیفیت بالای ساخت تا جایی است که شما کمترین موردی را پیدا می کنید که موتور این محصولات به خاطر تعمیر پایین آورده شده باشد. حال دو خودرو ساز داخلی یعنی ایران خودرو و زیر مجموعه شرکت سایپا یعنی پارس خودرو شرایط فروش جدید این یه محصول رنو در ایران را به همراه قیمت اعلام کرده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات این بخشنامه را در اختیار شما قرار دهیم.

ایران خودرو برای ثبت نام خرید نقدی محصولات تندر 90 خود تاریخ 20 دی ماه 96 را در نظر گرفته است و این ثبت نام به مدت 10 روز تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. این شرایط برای فروش نقدی و پیش ثبت نام در نظر گرفته شده است.

خودرو تندر 90 در دو نسخه گیربکس معمولی و گیربکس اتوماتیک به بازار عرضه می شود و در مدل دنده دستی از 5 دنده و در مدل اتوماتیک از 4 دنده برای انتقال قدرت استفاده می کند. پیشرانه این خودرو از نوع 4 سیلندر خطی و با ویژگی سوخت رسانی انژکتوری الکتریکی است. این موتور برای شتاب بیشتر دارای 16 سوپاپ بوده و توانایی تولید قدرت 105 اسب بخار را دارا است. که در این رنج موتور های 1600 سی سی بسیار عملکرد فوق العاده ای را دارد.

زمان آغاز پیش فروش این محصول از ساعت 10 صبح چهارشنبه 20 دی ماه 96 آغاز خواهد شد و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. این طرح با امکان انصراف از درخواست در هر زمان از طرح ارائه می شود و دارای سود مشارکت 18 درصد و سود مشارکت 15 درصد برای انصراف در نظر گرفته شده است. زمان تحویل خودرو تندر 90 پلاس هم به خرداد 97 موکول شده است و خریداران چند ماه برای تحویل خودرو خود باید صبر کنند.

ایران خودرو همچنین برای محصول جدید خود تندر 90 دنده دستی با گیربکس فوق العاده JHQ مبلغ نهایی 39 میلیون و 968 هزار تومان در نظر گرفته است که تحویل این خودرو 1 ماهه در نظر گرفته شده و مشتریان می توانند یی از رنگ بندی های نقره ای, سفید و مشکی متالیک را انتخاب کنند.

پارس خودرو هم دو مدل تندر 90 پلاس و پارس تندر با مدل 96 را آماده پیش فروش کرده است که البته این پیش فروش به تعداد محدود بوده و حتما باید در سامانه اینترنتی این شرکت ثبت نام به عمل آید.

پارس خودرو با تغییراتی که روی نمونه فرانسوی تندر 90 ایجاد کرده توانسته محصول خوبی را به بازار عرضه کند که تقریبا ظاهر جدیدی هم دارد و در برخی قسمت ها حتی از نمونه اصلی هم بهتر عمل می کند و آن را با نام پارس تندر به بازار عرضه کرده است. یکی از نقاط قوت این محصول را می توان مصرف سوخت کم آن دانست. در ادامه هم می توانید شرایط فروش تندر 90 و پارس تندر را با مدل 96 ملاحظه کنید:

همچنین در ادامه شرایط فروش خودرو ساندرو دنده دستی و دنده اتوماتیک را برای شما آورده ایم و از معرفی این محصول چشم پوشی می کنیم چون این خودرو در مطالب مختلف مورد بررسی قرار داده شده است.

قیمت و شرایط فروش خودرو ساندرو