اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

نسل دوم عینک اسنپ چت با قابلیت فیلم برداری رونمایی شد.

اسنپ عینک دوربین دار خود (Spectacles) را به روز کرد

0 694

براساس اخرین خبرهای منتشر شده گویا نسل دوم از عینک های اسنپ چت برای عرضه به بازار رونمایی شده است . طراحی این عینک بع گونه ایی است که شما با یک عینک افتابی زیبا روبرو خواهید بود که که در قسمت داخلی ان یک دوربین برای ثبت وقایع روزمره خود استفاده کنید و سپس ویدئوهای مربوطه را در اکانت Snapchat  خود آپلود کرده و به اشتراک بگذارید. حال ما در این مطلب قصد داریم شما را با این عینک و قابلیتهای ان اشنا کنیم ، پس در ادامه با تک فاکس همراه بمانید..

نسل دوم عینک اسنپ چت رونمایی شد.

نسل دوم عینک اسنپ چت با تغییرات زیادی نسبت به نسل قبلی روبرو شده است به طوری که میتواند گفت این عینک در حال حاضر کوچکترین عینک جهان است که به راحتی میتوانید از ان استفاده کنید و در همه جا ان را با خود داشته باشید. علاوه بر این ، عینک مورد بحث با قابلیت ضد اب بودن هم همراه شده است که همین مسئله باعث شده به راحتی از ان در محیط های ابی مانند استخر استفاده کنید .

عینک مورد اشاره در بخش سخت افزاری هم به روز شده است به طوری که میتواند ویدئوهایی با رزولوشن اچ دی را به ثبت برساند و در کنار ان شما میتوانید کلیپ های 10 ، 20 و 30 ثانیه ایی را با این عینک فیلم برداری کنید. نسل دوم عینک اسنپ چت در بخش میکروفون نیز بهبود یافته است چرا که با وجود یک میکروفون اضافه میزان کیفیت صدا در ان افزایش یافته است. علاوه بر موارد بالا در نسل دوم عینک شما قادر به ثبت تصاویر ساکن نیز خواهید بود ، این در حالی است که این قابلیت در نسل اول این عینکها در اختیار نبود. همچنین به دلیل برخورداری از یک شبکه وای فای اختصاصی ، نحوه انتقال فایل های مورد نظر با زمان کمتری همراه است به طوری که در کمتر از 3 یا 4 برابر قبل انتقال صورت میگیرد.

عمر باتری این عینک هم با وجود اینکه نسبت به نسل قبل کوچکتر شده اند اما با کیفیت بهتری روبرو شده است به طوری که شما میتوانید تنها با یک بار شارژ کردن حدود 70 فیلم را ضبط کرده و ان را به گوشی خود انتقال دهید. همانطور که پیش از این هم عنوان شده بود ، این عینک ها با یک کیس قابل حمل شارژ میشوند که در نهایت با استفاده از ان میتوانید حدود 4 بار عینک خود را شارژ نمایید.

عینک اسنپ چت

توجه داشته باشید که تمامی تغییرات ذکر شده در نسل دوم این عینک تنها با یک افزایش کوچک در قیمت نسبت به نسل قبل همراه شده است به طوری که تنها با پرداخت 150 دلار حدود 20 دلار بیشتر از نسل قبل میتوانید به خرید این عینک هوشمند اقدام کنید. این عینک در سه رنگ یاقوتی ، یاقوت کبود و عقیق برای فروش در ایالات متحده ، کانادا ،انگلستان و فرانسه در دسترس میباشد. اما کشورهای دیگری مانند هلند، نروژ، دانمارک، بلژیک، فنلاند، لهستان، اسپانیا، ایتالیا و ایرلند برای خرید این گجت باید تا تاریخ 3 ماه می مصادف با سیزده اردیبهشت صبر نمایند. همچنین این عینک ها در حال حاضر از طریق وب سایت Snap نیز قابل دسترسی میباشند.