اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

ویدیو معرفی گوشی های سونی اکسپریا XA2 و XA2 Ultra را ببینید

0 806

ویدیو معرفی گوشی های سونی اکسپریا XA2 و XA2 اولترا

سونی چند ساعت پیش سه گوشی میان رده خود را با نام های سونی اکسپریا ایکس ای 2 (Sony Xperia XA2) و سونی اکسپریا ایکس ای 2 اولترا (Sony Xperia XA2 Ulrea) و در نهایت گوشی ارزان قیمت اکسپریا ال 2 (Sony Xperia L2) در نمایشگاه CES 2018 معرفی کرد و ما هم در مطلب این خبر را پوشش دادیم. حال ویدیویی از دو گوشی سونی منتشر شده است که به زیبایی به معرفی آنها میپردازد و قابلیت های هر یک را بیان می کند. ما هم در این مطلب تصمیم گرفیتم این ویدیو ها را برای شما قرار دهیم تا شما کاربران هم از دیدن آن لذت برده باشید.

ویدیو معرفی گوشی سونی اکسپریا XA2 Ultra

ویدیو معرفی گوشی سونی اکسپریا XA2 

گوشی های سونی اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra را می توان دو گوشی میان رده دانست که مشخصات قدرتمندی دازند. این گوشی ها در بازار می توانند رقیب سرسخت گوشی هاس سامسونگ سری A و سری J Pro باشند. نسخه اولترای این گوشی دارای نمایشگر بزرگتر 6 اینچی است و در بخش دوربین جلویی از یک دوربین دوگانه بسیار پیشرفته با زاویه دید گستردع استفاده می کند. در حالت کلی نسخه اولترا مشخصات و ویژگی های قدرتمند تری نسبت به نسخه پایه دارد ولی طراحی این گوشی ها دقیقا مشابه هم هستند.

اکسپریا XA2 هم دارای نمایشگر 5.2 اینچی بوده و بر خلاف برادر برگتر خود از دوربین سلفی دوگانه استفاده نمی کند و میزان رم این دستگاه 3 گیگابایت است و از نسخه اولترا کمتر در نظر گرفته شده است. درباره قیمت این گوشی ها هنوز از سوی سونی خبری منتشر نشده است و باید منتظر قیمت گذاری این شرکت باشیم. در بخش طراخی سونی کماکان از طراخی قدیمی و پر حاشیه خود استفاده کرده است این در حالی است که بقیه شرکت ها هر روز در حال کمتر ردن حاشیه های نمایشگر گوشی های خود هستند. البته لبه های چپ و راست این گوشی ها دارای حاشیه بسیار کمی است اما در بخش بالا و پایین این دستگاه ها حاشیه بسیار زیادی بدون استفاده مانده است.