اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

بازی جذاب شیائومی بازی بقا – Survival Game عرضه شد

شیائومی بازی بقا را معرفی کرد

0 1,029

کمپانی بزرگ چینی شیائومی که بیشتر به ساخت گوشی های هوشمند و لوازم جانبی آن ها شهرت دارد اینبار وارد حوزه بازی های کامپیوتری شده و یک بازی جذاب با نام بازی بقا – Survival Game را معرفی کرده است.

در طی یک سال گذشته بازی‌های بتل رویال – Battle Royale بصورت فراگیر گوشی‌های هوشمند را در بر گرفته‌اند. بازی‌هایی مانند PUBG، Fornite محبوبیت عظیمی را در بین کاربران گوشی‌های هوشمند به دست آورده‌اند و به نظر می‌رسد این محبوبیت سبب شده تا غول‌های دنیای گوشی‌های هوشمند نیز وارد گود شوند و بازی‌هایی را در این سبک تولید نمایند. در همین راستا شرکت شیائومی یک بازی در سبک بتل رویال ساخته و آن را بازی بقا – Survival Game نامیده است. این شرکت اخیرا از طریق انجمن‌های خود این خبر را اعلام کرده و حتی نسخه آزمایشی یا همان بتا بازی خود را عرضه نموده است.

این ایده بسیار شبیه بازی‌های عامه‌پسند مانند PUBG ( آپدیت جدید با موضوع هالووین ) است. بازی بقا با انبوهی از بازیکنان در رقابت با یکدیگر آغاز می‌شود. آخرین بازیکن که زنده بماند، برنده است. این بازی عناصر علمی‌ تخیلی زیادی دارد که شما را راضی کند و ویژگی‌هایی چون توانایی پرواز برای هر کاراکتر دارد که بازی را جالب کند. شیائومی این بازی را به شرح زیر توضیح داد:

هر مسابقه با بازیکنان در حال پرواز از سفینه فضایی به یک منطقه از نقشه شروع می‌شود. بازیکنان می‌توانند تصمیم بگیرند که کی و کجا در میدان نبرد فرود بیایند. تمام منابع مورد جستجو قرار گرفته و از روی نقشه بازیابی شده‌اند و بازیکنان می‌توانند در هر زمانی با رقبای خود مبارزه کنند. آخرین نفر که زنده ماند، برنده خواهد شد!

گفته می‌شود که بازی جدید شیائومی در چند سطح بهینه شده‌است. این به احتمال زیاد به این معنی است که این بازی در حال آزمایش بر روی گوشی‌های هوشمند مختلف در بازار است تا از یک گیم پلی روان اطمینان حاصل شود. با این حال، این شرکت هنوز پشتیبانی از مجموعه خاصی از دستگاه‌ها را آشکار نمی‌کند. از آنجایی که در حال حاضر نسخه بتا در حال آزمایش است، چند هفته‌ای زمان نیاز است تا ما در مورد نسخه اصلی و تجاری شده این بازی صحبت کنیم.

فروم شیائومی که این خبر را اعلام کرده، چند تصویر را نیز به همراه این مقاله منتشر کرده است. سخت است بگویم که آیا بازی Survival می‌تواند با PUBG یا حتی Fortnite رقابت کند، اما مطمئنا با توجه به نام شیائومی، بازی جدید این شرکت گیم پلی جالبی خواهد داشت و گزینه‌های جالبی را هم ارائه خواهد کرد.

در حال حاضر شیائومی فرم پذیرش برای دریافت نسخه بتا این بازی را بسته و به نظر می‌رسد این شرکت مشهور چینی به تعداد کاربر مورد نیاز تست این بازی رسیده و بدین ترتیب برای تجربه بازی مذکور باید چند هفته‌ای را منتظر ماند.

تصاویر محیط بازی بقا شیائومی

 

.