اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

فروش محصولات ام وی ام MVM با مدل 97 در ایران آغاز شد

0 2,664

محصولات چینی ام وی ام که در ایران توسط شرکت مدیران خودرو به ایران و ارد شده و بعد از آن برخی از این محصولات را در داخل ایران مونتاژ می کند فعالیت خود را از سال 81 آغاز کرده است و این شرکت خود زیر مجموعه شرکت بزرگ کرمان خودرو است که مرکز اصلی آن در شهر بم واقع است.

محصولات مدیران خودرو یا همان ام وی ام MVM چری در ایران به خاطر هدف قرار دادن بازه قیمتی بسیار خوب بسیار پر فروش بوده است. به همین خاطر این شرکت برای اینکه بتواند مشتریان بیشتری جذب کند و همچنین در راستای مشتری مداری بیشتر اقدام به فروش مدل 97 خودرو های همچون MVM X22 و MVM X33s و همچنین خودرو 315 اکسلنت کرده است. این شرکت درباره کیفیت خودرو های خود اعلام کرده که محصولات ما از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و توانسته اند مجوزهای استاندارد را از سازمان ملی استاندارد ایران برای سال 97 اخذ نماید.

بازاریابی و فروش برند MVM مهندس اکبری معاون در این باره گفتند:

تمام توان عملیاتی واحد های اجرائی را بکار گرفته ایم تا خودرو های مشتریان را پیش از زمان وعده داده شده به مشتریان تحویل دهیم و سعی داریم این روند را تا آخرین روز‌های کاری سال 96 ادامه داده تا رضایت مشتریان را بیش از پیش کسب کنیم.

مهندس اکبری همچنین درباره جشنواره های در حال اجرای این شرکت مانند از زمین تا ماه با MVM X33 و همچنین کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو برای خودرو 315 اکسلنت اذعان داشتند:

در سال 96 سعی کردیم با فعالیت های مشتری محور بعنوان یک پشتیبان و همراه همواره ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنیم و به شکل های مختلف خدمات خود را ارائه کنیم و معتقدیم در سال جاری یکی از فعال‌ترین تیم‌های بازاریابی را در بین شرکت های همکار داشته ایم.

مادیران خودرو برای خرید محصولات خود جایزه های بسیار هیجان انگیزی را در نظر گرفته است که این جوایر برای کمپین ” هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” سفر رایگان برای تماشای بازی های جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه به سه نفر از خریداران خوش شانس خودرو 315 اسپرت اکسلنت و همچنین پانزده نفر دیگر به صورت دوره ای می توانند خودرو های خود را به صورت رایگان چکاپ کنند. زمان شروع این جشنواره از 22 آذر ماه 96 تا 22 دی ماه 96 ادامه خواهد داشت.

برای خریداران خودرو شاسی بلند MVM X33 هم کمپین از زمین تا ماه در نظر گرفته شده است که به خریداران هر مدل از این خودرو که مسافت بیشتری را با خودرو خود طی کرده اند جایزه ویژه ای تعلق خواهد گرفت. و سی و سه نفر بعدی هم می توانند خدمات رایگان سرویس دوره ای مدیران خودرو را هدیه بگیرند.

مشتریانی که قصد خرید یکی از محصولات مدیران خودرو را دارند می توانند برای ثبت نام مدل 97 به سایت این شرکت مراجعه کرده و همچنین از جشنوره ها و کمپین های در حال اجرا مطلع و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.