واتس اپ هم تبلیغ دار می شود…

0
29879

از سال ۲۰۲۰ می توان در پیام رسان واتس اپ، با پرداخت هزینه تبلیغ کرد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تک فاکس، این خبر را فیس بوک به عنوان شرکت مادر واتس اپ، اعلام کرده است که از سال آینده شرکت های مختلف تجاری می توانند با پرداخت اجاره ای مشخص، تبلیغات خود را در درگاه این پیام رسان برای کاربران به نمایش بگذارند که البته این کار درآمد بالایی برای این اپلیکیشن به همراه خواهد داشت.
مطابق با آخرین آمار به دست آمده، این پیام رسان پرطرفدار در حدود یک میلیارد و نیم میلیون کاربر فعال دارد که در صدد هرچه بیش تر کردن کاربران خود، با ارائه امکانات بیش تر و متنوع تر نیز می باشد. در سال ۲۰۱۶ این اپلیکیشن عنوان پرکاربردترین اپلیکیشن را به خود اختصاص داد که البته نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد که آن زمان رقیب اصلی آن یعنی تلگرام، هنوز اینچنین قدرتمندانه به اندازه امروز ظاهر نشده بود. اپلیکیشن واتس اپ بر روی سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز در دسترس کاربران می باشد و اخیرا جهت بهبود امنیت و حفظ حریم شخصی کاربرانش، از رمزنگاری های پیشرفته ای پشتیبانی می کند که می توان این موضوع را از پیغامی که بر روی صفحه های چت این پیام رسان با عنوان “Messages to this chat and calls are now secured with end-to-end encryption” می آید نیز مشاهده کرد.
به نظر می رسد که صحبت های موسس تلگرام در رابطه با نبود امنیت در این پیام رسان، موجب شده تا این اپلیکیشن اعلام کند که مکالمات و اطلاعات شخصی کاربران آن از سوی هیچ سازمان و نهادی قابل دسترسی نبوده و واتس اپ از امنیت بالایی برخوردار است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید