اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

دستبند سلامت شیائومی می بند 3 معرفی شد

مچ بند شیائومی Mi Band 3

0 751

شیائومی در بازار گجت های هوشمند و لوازم جانبی فعالیت گسترده ای دارد و به تازگی توانسته است به پرفروش ترین برند لوازم پوشیدنی جهان تبدیل شود. حال این کمپانی امروز از یک ابزار پوشیدنی دیگر خود با نام شیائومی می بند 3 (Xiaomi Mi Band 3) رونمایی کرده است که در واقع یک دستبند سلامت است و می تواند با اتصال به گوشی هوشمند شم اطلاعات مفیدی را در اختیار قرار دهد. هر چند شیائومی مراسم رونمایی را برای این محصول خود برگزار نکرده است و تنها در یک توییت در صفحه رسمی خود با عنوان “می‌تونید حدس بزنید این چیه؟” این دستبند را معرفی کرده است.

هر چند که تصویر واضحی مچ بند شیائومی می بند 3 منتشر نشده است ولی این تصویر مشابح چیزی است که مدیر اجرایی شیائومی زمان معرفی گوشی گیمینگ بلک شارک در دست داشت. همچنین دکمه فیزیکی که در نسل قبلی وجود داشت در شیائومی می بند 3 وجود ندارد و از یک نمایشگر لمسی و همچنین قابلیت اتصال به بلوتوث با فناوری LE 4.2  را دارا خواهد بود. به احتمال زیاد این محصول هم مانند نسخه قبلی قیمت اندکی خواهد داشت و همه کاربران با هر توان مالی می توانند آ را خریداری کنند. در روز های آینده هم باید شاهد منتشر شدن اطلاعات کامل از این دستبند سلامت باشیم.

همچنین در مورد سایر ویژگی‌های این گجت پوشیدنی هوشمند باید بگوییم که این دستبند ویژگی‌های ارتقا یافته می بند 2 را خواهد داشت و همچنین ممکن است ویژگی‌های جدیدی نیز داشته باشد. با این تیزر منتشر شده مشخص شد که زمان عرضه عمومی آن نیز به زودی اعلام خواهد شد.