اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

امکان استفاده از گیف (GIF) در لینکدین فراهم شد.

0 665

بر طبق گزرارش های رسیده از TechCrunch، صفحه ی گیف Tenor اعلام کرده است که جستجوهای گیف درون پیام های لینکدین (Linkedln) را قوی تر خواهد کرد. این اخبار تنها چند هفته بعد از آن پخش شد که گوگل اعلام کرد که Tenor را خریده است تا به این کمپانی کمک کند که بتواند گیف ها را آسان تر درون تصاویر گوگل و سرویس های دیگری همچون Gboard بیاورد.

به عنوان بخشی از این ادغام جدید، کاربران قادر خواهند بود که درون پیام های لینکدین گیف ها را جستجو کنند و همچنین به گیف های پرطرفدار دسترسی داشته باشند. به نظر می‌ رسد که در آینده ی نزدیک این امکان وجود خواهند داشت که کاربران بدانند که کدام گیف ها با بیشترین تکرار درون Linkedln استفاده شده اند. این به روز رسانی هم اکنون برای 50 درصد از کاربران Linkedln در دسترس است، و در آینده نزدیک برای همگان راه اندازی خواهد شد.
همچنین Tenor اعلام کرده است که پیام های ارسال شده بر روی لینکدین در سال گذشته در حدود 60 درصد افزایش داشته است و پیش بینی می‌ شود که ادغام گیف ها بر روی این پیام رسان به برقراری ارتباط با افراد حرفه ای مانند همکاران، همتایان سابق یا هم دانشگاهی ها کمک خواهد کرد. گفته می‌ شود که مطمینا، افراد بیشتری بر روی لینکدین پیام می فرستند و استفاده از گیف ها درون این پیام رسان بسیار محبوب تر شده است… اما آیا واقعا قابلیت ارسال گیف ها برای همکاران، کارآموزان، یا داوطلبان بالقوه برای یک شغل ضروری است؟ آیا فرستادن یک گیف می تواند پاسخ مناسبی برای اعلام موافقت در مورد ملاقات با یک فرد ارشد باشد؟
اگر شما جز آندسته افرادی هستید که به فرستادن گیف در حین ارسال پیام در لینکدین برای نشان دادن احساساتتان علاقه دارید می توانید از طریق دکمه ی گیف در محل نوشتن پیام، گیف مورد نظر خود را جستجو کنید، اما این در صورتی است که شما جز آن ۵۰ درصدی باشید که در حال حاضر به این امکان دسترسی دارند.