رابط کاربری جدید آی گپ رونمایی شد

0
2466

آی گپ که اکنون به عنوان یک شبکه اجتماعی تمام خدمات شناخته میشود، با هدف یکپارچه سازی فضای خود از رابط کاربری جدیدش رونمایی کرد. این شبکه اجتماعی به منظور راحتی در دسترسی به ویژگی های این نرم افزار ، در نسخه‌های مختلف شامل اندروید، آی او اس، وب و دسکتاپ رابط کاربری جدیدش را در اختیار کاربران قرار داده است.

به گزارش تک فاکس، این رابط کاربری از ۵ بخش مخاطبان، تماس، صفحه‌ی چت، آیلند یا قسمت خدمات و تنظیمات تشکیل شده است. زیبایی ظاهری آن بر اساس هویت برند آی گپ رنگ و فرم گرفته و طراحی شده است. در این طرح جدید ، دسترسی کاربران آسان تر شده است. و کاربر به راحتی میتواند از خدماتی نظیر پرداخت قبض، کارت به کارت و یا استعلام جریمه خودرو استفاده کند.

رئیس بخش بازاریابی آی گپ، امیرحسین ایماغیان در این مورد میگوید: این ایده از زمستان سال ۹۶ شکل گرفته بود. ۲۵ طرح برای تغییر در برند آی گپ پیشنهاد شد که نهایتا یک طرح انتخاب و در زمستان ۹۷ تغییرات اساسی با تغییر برند آغاز شد. در قدم اول نظرات کاربران بررسی شد تا با رصد چالش ها بتوانیم موانع اصلی را از بین ببریم. سپس با بررسی ترندهای دیگر جهانی ، ویژگی های آن را بومی سازی کردیم.

چه تغییراتی در آی گپ رخ داده است؟

اولین تغییر مشاهده شده ، تغییر در سرعت عملکرد نمایش است. دیگر تغییرات شامل امکان نمایش دسته‌بندی‌شده فهرست تما‌س‌ها، ارتقا سرعت و عملکرد برنامه در نقاط مختلف، ایجاد ساختار جدید کانال‌های پرمخاطب، بهبود در ساختار باشگاه آیوند و ایجاد رده‌بندی برای کاربران و گروه بندی برای امتیازات جمع‌آوری‌شده، سهولت در دسترسی به فضای ابری، امکانات جدید خدمات مالی و کیف پول است. آی گپ به عنوان یک شبکه اجتماعی کاملا ایرانی و نیروی فنی جوان ایرانی قرار است ویژگیهای منحصر بفردی را اجرا کند.

برای دیدن دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید