گوشی جدید اپل به نام آیفون ۱۱ در تاریخ ۲۰ سپتامبر عرضه خواهد شد

0
2705

اپل مدت ها پیش از زمان عرضه گوشی آیفون ۱۱ خبر داده بود. اما زمان دقیق آن مشخص نشده بود. اما دیروز در یک کنفرانس خبری بر اثر بی احتیاطی یک مدیر ژاپنی زمان رونمایی از گوشی آیفون ۱۱ لو رفت.

شرکت اپل پیش تر زمان عرضه گوشی های جدید آیفون ۱۱ را در شهریور ماه اعلام کرده بود و گفته بود این مدل های جدید به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اما زمان دقیق رونمایی و عرضه به بازار آن مشخص نشده بود.

اما در یک اتفاق جالب این زمان لو رفت. “میائوچی” مدیر شرکت ژاپنی سافت بانک به طور تصادفی و بر اثر بی احتیاطی در یک کنفرانس خبری زمان آن را افشا کرد. این اتفاق در جمع خبرنگاران و در جواب به اظهار نظر یک خبرنگار اتفاق افتاد.

اما بر طبق صحبت های میائوچی ، گوشی های آیفون ۱۱ در تاریخ ۲۰ سپتامبر به بتزتر عرضه خواهد شد. و عرضه های جهانی آن نیز در هفته های بعد به ترتیب صورت خواهد گرفت. همچنین وی اضافه کرد که عرضه دو مدل دیگر آیفون ایکس اس به ترتیب در تاریخ ۲۱ سپتامبر و ۲۲ سپتامبر انجام خواهد شد.

میائوچی بعد از ماجرا بلافاصله عذرخواهی کرد. شرکت سافت بانک از شرکای قدیمی اپل در ژاپن به شمار میرود. همچنین این شرکت اولین فروشنده محصولات اپل در ژاپن است. این مدیر شرکت همچنین گفته است که آیفون ۱۱ داری سه دوربین و با باتری بزرگتر عرضه میشود. البته کارشناسان معتقدند که سازگاری این گوشی با استاندارهای نسل پنجم گوشی های هوشمند دور از انتظار است. حال باید دید این گوشی جدید چه ویژگی هایی را با خود همراه دارد.و آیا نظر کارشناسان را تایید خواهد کرد؟

برای دیدن دیگر خبرهای تکنولوژی با تک فاکس همراه باشید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید