همه چیز در مورد ساعت هوشمند گلکسی اکتیو آندر آرمور ۲ سامسونگ

0
2547

این پوشیدنی هوشمند سامسونگ که با همکاری شرکت آندر آرمور ( شرکت تهیه البسه ورزشی ) تهیه شده است. با نام گلکسی واچ اکتیو ۲ به بازار عرضه شد. این ساعت هوشمند قرار است با قابلیت های ویژه خود برای ورزشکاران مورد استفاده قرار بگیردبا گزارش زیر از بیانیه رسمی سامسونگ در معرفی این ساعت هوشمند با تک فاکس همراه باشید.

این ساعت هوشمند ویژه که گلکسی Watch Active 2 سامسونگ نام دارد ، امروز توسط شرکت سامسونگ و آندر آرمور رونمایی شد. این ساعت در جهت کمک به ورزشکاران دونده تهیه شده است. این ساعت قابلیت های ویژه های را برای دوندگان عرضه میکند. بطوریکه یک دونده میتواند از طریق آن خود را به بهترین فرم بدن رسانده. و احتمال آسیب های ورزشی را به حداقل میرساند.

“وون‌چئول چای” در این بار می گوید: این ساعت هوشمند به دوندگان کمک میکند تا به سلامت خود بیشتر اهمیت بدهند. از دویدن لذت برده و به تمامی دستگاههای دیجیتالی شان متصل شوند. ما تخصص سلامت را با ورزش ترکیب کرده ایم.

ارتباط دائمی با مربی

این ساعت هوشمند با بکارگیری فناوری اکوسیستمی به کاربر اجازه میدهد تا هر لحظه با مربی در ارتباط بوده، همچنین ازطریق برنامه جامعه تناسب اندام در MapMyRun دسترسی سریع به نکات آموزشی و نکات ورزشی روی مچ وی قرار گرفته است.

“پل فیلیپس” مدیر ارشد شکت امور در این باره گفت: طراحی تمام محصولات در شرکت ما حول هدف مان انجام میگیرد. در این مورد هدف ما کاملا با سامسونگ در جهت بهتر کردن کیفیت زندگی و آینده افراد همخوانی دارد. خوشحالیم که میتوانیم محدودیت های فناوری خود را با سامسونگ از بین برده و یک تجربه دیجیتالی با هم داشته باشیم.

این نسخه ویژه گلکسی به کاربر اجازه میدهد تا بطور شخصی مسافت ، سرعت و مدت را تعریف کند. همچنین پس از آن بازخوردهای مناسب به فرد ارائه میشود. با وجود یک مربی دائمی، دوندگان میتوانند بازخوردهای لازم را در جهت بهبود خود دریافت کنند.

عضویت دائمی در MapMyRun

نسخه ویژه گلکسی Watch Active 2 Under Armour دارای شش ماه عضویت پرمیوم رایگان در MapMyRun است که به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌های آموزشی را می دهد. بدین ترتیب کاربر میتواند در هر لحظه وضعیت خود را با برنامه اش مقایسه کند. و در عین حال راهنمائی های لازم را دریافت کند.

در سال ۲۰۱۹ همه پاپوش‏های HOVR مخصوص دو متعلق به شرکت آندر آرمور به برنامه MapMyRun متصل خواهند شد. این ساعت هوشمند میتواند با جفت شدن با کفش های ویژه دو شرکت آرمور، نکات آموزشی و اصلاحی را از طریق گوشی به شخص اطلاع دهد. این ساعت که با بدنه آلومینیومی ساخته شده و بسیار سبک است، با دو بند ۴۴ میلیمتری و ۴ میلیمری عرضه شده است. رابط کاربری UI هم در Watch Active 2 Under Armour قرار دارد. صفحه ساعت رابط کاربری بسیار درشت و واضح است و در هر ساهت از روز رنگ بخصوصی به خود میگیرد.کاربر می‌‌تواند فورا و تنها با یک بار ضربه روی صفحه به اپلیکیشن MapMyRun هم دسترسی پیدا کند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید