استفاده از عینک هوشمند Focal در خواندن اخبار

0
2372

شرکت Focal به تازگی عینکی را با نمایشگر هوشمند طراحی کرده است.با استفاده از عینک هوشمند Focal   میتوانید به تلفن همراه خود پاسخ دهید و یا اخبار را بررسی کنید. همچنین میتوانید تجهیزات هوشمند خانه را از راه دور کنترل کنید.

این تکنولوژی پوشیدنی کاملا اختصاصی و با توجه به سایز و چهره کاربران ساخته میشود و این تناسب به حدی است است که در نگاه اول به هیچ وجه متوجه فناورانه بودن آن نخواهید شد. در واقع این عینک بطور کاملا عادی و ساده طراحی شده است.وقتی این عینک را به چشم میزنید دیگر نیازی به تماشای صفحه گوشی همراه خود ندارید. حتی میتوانید تماس های ورودی را نیز پاسخ دهید. همچنین بوسیله دستیار صوتی الکسا که در این عینک بکار رفته است میتوانید پیام های ارسال شده را نیز پاسخ دهید.

این عینک چگونه کار میکند؟

از دیگر قابلیت های  عینک هوشمند Focal خواندن اخبار است. بدین ترتیب وب گردی با این عینک بسیار راحت بوده و علاوه بر آن خرید از فروشگاههای آنلاین نیز به نظر راحت میرسد. همچنین این عینک قابلیت پخش موسیقی را نیز دارد. یا اینکه میتواند وضعیت آب و هوا را برایتان چک کند.دستیار صوتی بکار رفته بلافاصله بعد از دریافت دستورات، پاسخ آنرا جلوی چشمان شما قرار میدهد. در استفاده از این عینک در شبکه های اجتماعی نیز میتوان از دستیار صوتی استفاده کرده و حتی ایموجی دلخواهتان را نیز ارسال کنید.نکته قابل توجه استفاده از تمامی این اقدامات در زمانی اندک است.

ویژگی قابل توجه دیگر این عینک استفاده از قابلیت ناوبری پیشرفته آن است.بطوریکه کاربر میتواند به راحتی و با کمک آن بدون استفاده از GPS مسافرت کند. زیرا این قابلیت را دارد که نزدیکترین مسیر را برای کاربر فراهم کند. بدین ترتیب بدون نیاز به چک کردن تلفن همراه مسیر مورد نظر از طریق نمایشگر به نمایش درآمده و در مقابل چشمان او قرار میگیرد.

عینک Focal یک عینک هوشمند به شمار میرود که به کاربران اجازه میدهد بدون کمک گرفتن از تلفن همراه، هر چیزی که دوست دارند را مشاهده کنند و با خانواده لحظات خوشی را بگذرانند.

با اخبار تکنولوژی در سایت تک فاکس همراه باشید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید